Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan kell felkérni egy...

Hogyan kell felkérni egy autóst ha gyorsulni akarok vele?

Figyelt kérdés

Autópályáról van szó, Németországban, hogyan intsek neki?

Ebben kezdő vagyok még, szeretném kipróbálni hogy mit tudok a géppel produkálni

Ha kérhetem felnőtt emberhez méltóan válaszoljatok, ne hordjatok le hogy úgyis karambol lenne belőle


2012. nov. 5. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Németországban sehogy, ott úgy is ahol lehet 200 fölött rombolnak. Majd melléállsz 220-nál, hogy akkor na menjünk?


Szerintem nem kéne ezzel szórakozni autópályán.

2012. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De 1000-res motorommal a 200-as sebesség még semmi
2012. nov. 5. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó hallod te ****** menj el magánpályára ha herótod van ott éld ki a kis farkad miatti frusztrációd ne mást nyírjál ki kösziiiiiiiiiiii

Nem kell nekünk még egy Hummeres ****** köszönjük elég volt belőletek még ha motoron is vagy.

2012. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne az autópályán brillírozz, hanem egy próbapályán. Senkit ne veszélyeztess! Ha peched van, kifoghatsz egy egymilliós bírságot is Németországban.
2012. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem tudjátok megérteni hogy, ez Németország nem Magyarhon

Látok néha motorosokat az autópályán, nem kevéssel menni, és sose volt baj belőle


Ha veszélyes lenne, és veszélyeztetve lenne más ember, akkor nem tettem volna fel kérdésként

Különben is alig vannak autósok a délutáni órában, több kilométeren

Azért szeretném kipróbálni így, és nem elkerített pályán

2012. nov. 5. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel hogy ölöd meg magad a motoron, én max az 5 kilós kalapáccsal helyrepofozom a pótkocsit.

üdv:Dávid a pótos Ifából:)

2012. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!