Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hany honap alatt epul fel egy...

Huron kérdése:

Hany honap alatt epul fel egy normal, csaladi haz?

Figyelt kérdés

- beton alap (szerkezeti ido)

- falak (hany nap)

- Teto (hany nap kb)

- Mikor ajlik kozben, v utana a festes, kint bent

- Mikor az ablakok ,ajtok, garazs ajtok?

- Burkolatok, csempe,


Mi utan, es mi kozben, mi jon? Es, mikor van kesz?


2010. dec. 14. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, mennyi pénz van rá, milyen az időjárás, és hogy hány ember építi. A bátyám pl. teljesen egyedül építi a házukat. Tavasszal kezdte, most már kész a beton alap, meg a falak is épülnek szépen, de még a szerkezetkész állapottól is messze van.
2010. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oke, penz nem szamit! Es, van ra tavasz nyar ... ebben van eleg sok jo ido.
2010. dec. 14. 19:12
 3/13 anonim ***** válasza:

Van aki szerint itt az oldalon egy komplett családi házat fel lehet építeni téglából kulcsra készen 1-1,5 hónap alatt.

De ha engem kérdezel, ha normális minőségben, nem rohammunkában összegányolva akarjátok megcsinálni, legalább fél évet szánjatok rá.

2010. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerkezeti (baton) dolog megvarva...Ez alap! Es nem ezt kerdeztem, amit valaszoltal, ne haragudj!
2010. dec. 14. 20:48
 5/13 BlackSword ***** válasza:
Olyan 3-4 hónap, ha jól megy a munka és minden azonnal kéznél van... Általában a beton szilárdulás idejére áll a munka...
2010. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, tetszik, de MEG mindig nem a kerdesre a valsz. :/

Fazisok egymas utan hogy jonnek, es mikor? MEly fazismunkakat csinaljak egyhuzomaban, melyik, melyiket varja, es valtja?

Betonszaradas idejeig, mit tudnak csinalni? Esetleg betonkerites kiontese, vagy medence?

Mit tudtok?

2010. dec. 14. 23:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Akit fentebb emlegettem és veszekedett velem egy másik hasonló kérdésnél, neki az a véleménye, hogy 1-2 nap után teljesen lehet terhelni a betont, ráépíthető, nem kell megvárni a teljes szilárdulást.

Mi azért annak idején vártunk egy-két hetet. Igaz nekünk nem volt annyira sürgető a dolog. Azon a rövid időn már nem múlt semmi.


Én erre válaszoltam fentebb: "Hany honap alatt epul fel egy normal, csaladi haz?"

És erre szerintem kielégítő volt a válaszom, mert megírtam a hónapok számát és ezt kérdezted.

De ha ennyire zavart, hogy egy kérdésre választ is kapsz, elnézést! Többet nem fog előfordulni, hogy neked válaszolok.



"Hany honap alatt epul fel egy normal, csaladi haz?"

2010. dec. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A betonkerítést nem kiöntik hanem téglából építik
2010. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A miénk kb. 9 hónap alatt épült fel. Meg volt rá a pénz, nem kellett várni hitelre. Bár mi magunk kerestük a brigádokat, tehát nem kivitelező céggel építettük! A papírmunkán sok idő elcsúszik. Emlékszem, nálunk több,mint egy hónap volt,hogy végre beszereljék a gázórát. Addig ugye nem tudtunk fűteni. A ház már kész volt! Szerencsére nem kellett várni a mesterekre, ahogy elment egy brigád, jött a másik. Szerintem sokkal kevesebb idő alatt, így nem nagyon lehet kihozni!
2010. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Muszaki vezeto pont erre lenne valo: szervezi a logisztikat, mindig idoben az anyagok, es az emberek. Gazorak, ablakok, minden...

Jobb esetben maga a tervezo mernok is tud megbizhato brigadot ajanlani.

2010. dec. 15. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!