Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a különböző...

Mi a véleményetek a különböző adalékos üzemanyagokról (pl. evo neo, super95, vagy a nitro+, stb. )?

Figyelt kérdés
Mindig elnyomják a reklámszöveget a kutaknál, hogy tankoljak ilyet, mert ez sokkal jobb mint a sima 95-ös, bla-bla. Nektek mi a tapasztalatotok, mit gondoltok róla valóban megéri ilyeneket tankolni, vagy csak reklámfogás az egész?

2012. nov. 12. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én napi szinten szerelek autókat ezenfelül levezettem már kismillió kilométert.

Tapasztalataim alapján ez az egész egy nagy parasztvakítás. Normális kúton kell tankolni normál95-öst vagy sima dízelt és kész. Egyébként én az Ömv-re esküszöm.


Azért próbálják neked eladni a kutakon a csodaüzemanyagot mert ki van adva minden töltőállomásnak, hogy adott hónapban a prémiumból is el kell adni pl 550litert. (shell pl.) Ezt el kell udvariasan hárítani...

2012. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavaly nagyon rám akarta tukmálni a kutas egy Shell kúton a Shell V Power Racing, tehát 100-as üzemanyagot. egyfolytában basztatott, hogy ott tudok tankolni olyat, álljak át oda, még egy vacak suzuki is megérzi és jobban megy, nemhogy az enyém, bla-bla-bla. Már ott tartottam, hogy lecsapom a fenébe.
2012. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan pont emiatt a rábeszélés miatt nem tankolnak shell kúton!
2012. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!