Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten a Mester utcában...

Budapesten a Mester utcában valaki vizsgázott elsősegélyből? Kedvesek voltak? Az baj, ha a babán egyszerűen nem sikerül elvégeznem az újjáélesztést, mert órán egyszer se sikerült és félek, hogy ezért megbuktatnak.

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ott vizsgáztam, viszonylag kedvesek voltak, de ha valamit rosszul csinálsz akkor nem buktatnak rögtön hanem elmagyarázzák hogy máskor hogy csináld, nem fognak ezért rögtön buktatni szerintem, mert ha olyan helyzet adódna akkor inkább tapasztalt orvos, vagy mentős végezze az újraélesztést mert sajnos az emberek 3/4-ede csak rontana a helyzeten... nekünk úgy volt asszem hogy: Bementünk, stabil oldalfekvés, baba, utána 1 kérdésre kellett válaszolni és kész is volt az eü vizsga.
2012. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat,sikerült a vizsga valóban ugy volt minden ahogy irtad,kedvesek voltak és elmagyarázták ha valamit nem jól csináltam :) mégegyszer köszönöm a választ! :)
2012. nov. 22. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon szívesen! :)
2012. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!