Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ryanairnál foglaltam 2 jegyet,...

Uniosg64 kérdése:

Ryanairnál foglaltam 2 jegyet, de a barátom nevében felcseréltem véletlenül két betűt. Az onlinechekin még nem történt meg. Az a kérdésem hogy ha csinálom a beszállókártyát ott van e lehetőség jól beírni a nevet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz nevet módosítani te magad sehogy sem online. Checkinkor nem kell és nem is lehet nevet megadni/módosítani, hiszen már megadtad foglaláskor.

Szóval marad a telefon!


A név módosítás amúgy nagyon sokba kerül, de ne aggódj, ez csak elírásnak számít (3 karakterig csak elírási hiba). Ha felhívod őket telefonon akkor simán gyorsan kijavítják, ellenben a telefon emelt díjas, bár van olcsóbb emelt díjas számuk is ami elvileg csak 25 forint percenként, szóval javaslom először azon próbálkozz:

0690 982014 - A hívás díja bruttó 25 Ft/perc.

(Elvileg különleges kéréseknek, pl. mozgássérült utasoknak van fenntartva ez az olcsóbb szám, de hátha foglalkoznak veled is.)


A másik szám:

0690 982 213 - A hívás díja bruttó 155 Ft/perc.

A mobilhálózatból vagy más hálózatból kezdeményezett hívások többe kerülhetnek.

A telefonszám hétfotol péntekig 08:00-18:00 CET, szombaton 10:00-17:00 CET és vasárnap 11:00-17:00 CET között hívható.


Mivel emelt díjas telefon így javaslom készítsd magad elé a gyorsabb ügyintézés érdekében:

a foglalási kódot

az email címet amire a foglalás visszaigazolást küldte a ryanair

a foglaláskor a fizetésnél megadott lakcímet

2012. nov. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Az a baj hogy sem mobilról(előfizus) sem pedig a vezetésemről nem tudom felhívni mert azt mondja hogy ezekről a számokról nincs lehetőség emelt díjast hívni..Mit tegyek??? :((
2012. nov. 28. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Mobil szolgáltatódnál kérd, hogy engedélyezzék.
2012. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerinted az jobb verzió hogy ha van ismerősöm aki fent lakik Pesten, elmenne a reptérre és személyesen intézné nekem? van ott egyáltalán irodájuk vagy valami?
2012. nov. 28. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj. Telefon. Ha lenne más mód, írtam volna. :) Nincs más mód. Nincs iroda. Ryanair a fapadosok között is az ultra fapados kategória. Szóval nincs iroda, telefon van, ami emelt díjas, bár a 25 forint percenként azért talán nem olyan vészes.
2012. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval teljesen feleslegesen ugrálna az ismerősöd, ráadásul kimenni a reptérre időben, bkv jegyben vagy benzinben mérve is többe kerülne, mint a telefon. 1-2 perc alatt megoldják telefonon, nem kell ezen ennyit problémázni. Ha te nem tudod felhívni, akkor kérd meg az ismerősöd és fizesd ki a telefonszámláját és meg van oldva... :)
2012. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat,közben sikerült feltöltős telóról hívni a számot,szóval holnap a végére járok a dolognak.Az ismerőst is leállítottam.Köszönöm mégegyszer!!!!!
2012. nov. 28. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!