Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KEZDŐ KAMIONOS VAGYOK-BEVALLJAM?

Italy77 kérdése:

KEZDŐ KAMIONOS VAGYOK-BEVALLJAM?

Figyelt kérdés
Kérdezni szeretnék a tapasztaltaktól. "C" kategóriás jogosítványomat 2005-ben szereztem és a belföldi árufuvarozóit is (idén megcsináltam az ezt kiváltandó GKI továbbképzést). Több éves tapasztalatom van vezetés terén (főként "C" kategóriával), jogosítványomat nem vonták be és fekete pontom sincs (ezt azért írom le, mert úgy hallottam, hogy a cégek leellenőrzik a leendő munkavállalót). Idén megszereztem az "E" kategóriát, és PÁV III vizsgát is csináltam. Küldeném szét az önéletrajzomat, de gondoltam előtte megkérdezem, szerintetek mi a jobb. Bevallom, hogy 0 tapasztalatom van kamionvezetés terén, vagy inkább hallgassak úgymond? Tudom, vannak akik pályakezdőket is keresnek.

2012. nov. 26. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz, akkor keress, olyan helyet, ahol négykezesbe keresnek embert. Ott megtanulod ellenőrzött körülmények között a nehezét.

De hallgathatsz is róla, szerintem kiderül a végén.

2012. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az éven szerezted az E kategóriát, akkor a jogsidból látni fogják, hogy nem sok tapasztalatod van.


Ha nem közlöd előre, csak elmész valahova dolgozni és nem tudsz majd rámpára tolatni vagy esetleg valamit véletlenül kicsit lezúzol - mert előfordul az elején :) - akkor a cég egyik fele röhögni fog rajtad, a másik fele meg csúnyán fogsz nézni.


Ha úgy mész mint kezdő, akkor azért másabb a hozzáállás.

2012. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. "C"-vel vezettem nagy autókat, és tényleg már 15 éve vezetek balesetmentesen, ezért nem hangzik túl jól, vagy nem épp előnyös, hogy nincs tapasztalatom, dehát el kell kezdeni valahol.
2012. nov. 26. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
és mi lenne olyankor ha leírnád hogy az E csak most lett meg, gyakorlat nincs, de C-vel x évet dolgoztál. ha nem is egy tapasztalt sofőr, de mindenképp plusz szerintem, hogy van már valami fogalmad
2012. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Írtam motivációs levelet, abban leírtam ezt a gyakorlatot :)

A Waberer's-hez már hívtak is.


Köszönöm a választ!

2012. nov. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!