Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Páv IV. Után még rendesen is...

Páv IV. Után még rendesen is kell vizsgázni?

Figyelt kérdés
Még nem buktam meg 5x de sosincs szerencsém a vizsgán(2x buktam). Hiába tudok vezetni nem kapom meg a jogsit mert tùlzottan izgulok a vizsga alatt. Ezért szeretném megkérdezni hogy Páv IV után kell e még vizsgázni.

2012. dec. 4. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Igen, kell.

A PAV nem helyettesíti a vizsgát. Ha megfelelsz, utána már nincs korlátozás, akárhányszor is mehetsz vizsgára. Ha viszont nem felesz meg a PAV-on, akkor csak 2 év múlva mehetsz újabb PAV-vizsgálatra.

2012. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

igen, ahogy az első válaszoló leírta. a PÁV-IV csak egy amolyan előzetes szűrés, de hallod, ha ennyire nagyon izgulsz csak mert vezetned kell, akkor én is elgondolkodnék a helyedben h vajon tényleg vezessek-e ...

A forgalomban nem lesz ám időd izgulni egy másodpercet se, mert máris megvan a baj ... szal aki ilyen, annak én tuti nem adnék jogsit, már bocs.

Anyám is így járt, igazi kétbalkezes, kétballábas, abszolút nem érzi az autót, még a szabad tanpályán is bemegy a bokorba stb stb, na aztán nagy nehezen vagy 7-dik vizsgára megadták neki, de persze azóta se mer vezetni egy métert se, sőt járó motorú autóba se mer beülni, mert jaj mi lesz ....


Úgyhogy na, ez nem az agyonizgulósoknak való játék :(

2012. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 4. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!