Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss jogositvánnyal mehetek...

Friss jogositvánnyal mehetek külföldre?

Figyelt kérdés
25éves vagyok és két hónapja van jogositványom,azota vettem kocsit,szeretnék az ünnepek alatt külföldre menni rokonokhoz,átegednek a határon?
2012. dec. 7. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
áááááá dehogy ... külön vizsgát kell tenned a határőr előtt
2012. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem értem miért kell gunyolodni?!kérdeztem valamit nem lehet normális választ adni rá?azért kérdeztem meg mert mondták nekem hogy legalább egy év kell elteljen ha külföldre akarok menni autoval,most ez lehet hülyeség de épp ezért kérdeztem rá ha jol tudom ezért van ez az oldal....
2012. dec. 7. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
rúgd seggbe aki ilyent mondott ... nálunk autóra nincs próbajogsi ... teljes értékű amit kaptál, oda mész ahová akarsz
2012. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem két évig nem vontathatsz
2012. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18 év felett mehetsz külföldre autóval. Ez nem jogosítvány időtartamhoz kötött. Annyi hogy csinálj egy kölcsönbeadási szerződést.


Amúgy létezik olyan hogy kezdő vezetői engedély. Ez azt jelenti hogy a jogsi lerakásától számítva 2 évig nem húzhatsz utánfutót. Illetve nagymotoron ugyanígy 2 évig nem ülhet mögötted senki.

2012. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
saját kocsival mennék
2012. dec. 7. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor minden további nélkül mehetsz.
2012. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!