Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A jogosítvány letétele megoldh...

A jogosítvány letétele megoldható nyári diákmunkából? Illetve valamiféle diákkedvezmény van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Diákkedvezmény nem nagyon szokott lenni. A jogsi úgy 100k-tól kezdődik, bukástól függően érdemes 120-130-cal számolni de biztos ami biztos 150k-val érdemes számolni, max jut az ünneplésre is.

Ez elvileg megoldható diákmunkával, ha napi 8 órát melózol 450 forintért (annyi most a minimum és a legtöbb helyen a fizetés diákoknak) akkor 40 nap melóból simán kijön.

2012. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, és nagyjából mikor és hol kezdjek el nyárra munkát keresni?
2012. dec. 19. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Áruházakban árufeltöltést érdemes megpróbálni, vagy gyárban vállalni délutános/éjszakás diákmunkát.
2012. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csongrádról írok. Itt bukás nélkül 130-140 ezer egy jogsi. Nem tudom hol jön ki 100-ból, de remélem igaza van a kdves válaszolónak, és van olyan hely, ahol meg lehet ennyiből csinálni. Diákkedvezmény tudtommal mifelénk sincs.
2012. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Pesten csináltam, de 3X meghúztak, így jött ki 100-ról 150-re. De ez ilyen lehúzós iskola volt, mint később kiderült.
2012. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

a kérdező sajnos azt sem mondta el, hogy mennyi ideje van nyáron, mikor szeretné megkeresni a jogsira valót, és, hogy nagyjából merre lakik.

Egyébként én az áruházi feltöltéseket köszönöm szépen, volt pár ismerős fiatal most a nyáron is akik 2 hónap alatt alig kerestek 80-at, szóval fel kell gyűrni a gatya szárát ...

Én egy nyár alatt kerestem meg már több, mint 10 éve kőműves mellett a jogsira valót, ahova minden reggel 15 km-t kellett bringázni, munka végeztével ugyanennyit vissza.

Apu-anyu nem tud segíteni, vagy besegíteni? Lány vagy fiú vagy?

2012. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és sajnos nem nagyon tud, maximum nagyon minimálisat.
2012. dec. 21. 14:43
 8/8 anonim válasza:

Nekem 180 körül volt a jogsim úgy, hogy csak 1x buktam városin, és kb. 10 plusz órám volt, és ez volt a környéken a legolcsóbb, 2700 ft-os óradíjjal. ebben benne van az összes vizsgadíjtól kezdve a fénykép készíttetésig és a jogsi kivételének áráig. és a könyveket kölcsönbe kaptam egy ismerőstől.

nyári munkából (gyárban) lett majdnem 80ezrem.

2012. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!