Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy olyan gondom van mentem...

András23 kérdése:

Egy olyan gondom van mentem haza fele az autómal egyik este és egyszer azon vetem észre hogy lassulni kezd?

Figyelt kérdés
az autóm míg meg állt és már hiába váltottam mert nem ment sehová és kuplung nélkül be tudom gyujtani és hiába tettem sebességbe nem mozdul mi lehet ennek az oka?
2012. dec. 26. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor tankoltál utoljára?
2012. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hang/szag nem volt? Tipikusan úgy néz ki hogy széthullott a kuplung első körben, de annak szokott lenni egyéb tünete is. Milyen gép?
2012. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a baj itt, hogy nincs benne elég motalkó, amit a motor fel tudna szívni.
2012. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha az lesz a probléma akkor én visszaadom a szakmámat és elvonulok Tibetbe buddhista szerzetesnek, mert itt semmi keresnivalóm.
2012. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy tudná "begyújtani" (magyarul beindítani a motort) ha nem lenne benzin?


Anyám egyszer pár éve vett egy autót csak úgy "öntevékenyen" magának (igen, lestrapált Swiftet, anélkül hogy bárkit vitt volna magával megnézni/átnézni), annak ugyanígy adta meg magát a kuplung - állítólag egyenletes 90-nel ment, aztán hirtelen elkezdett lassulni a gép. Félreállt és sehova tovább önerőből - csak vontatva.

Azt mondta előtte kezdett kicsit fent fogni a kuplung, de gondolta semmi baj... :D

2012. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kuplungon kívül az is lehet hogy eltört valamelyik féltengely.
2012. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Féltengelycsukló lesz!!! Egy barátom ugyanígy járt pár hete. Jár a motor meg minden, de az autó nem megy sehova.
2012. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!