Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Futárként van lehetőség arra,...

Futárként van lehetőség arra, hogy ne dobálgassam be a pénzt a parkolóórába, ha max. Csak 5 percre állok meg?

Figyelt kérdés
Esetleg egy kézzel írt papír az ablakba vagy önkormányzatnál kérvényezni kell valamit? Előre is köszi a segítséget!
2012. dec. 30. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a futár azt a munkáltatódnak kell elintéznie nem neked. Én amikor pizzafutár voltam többször kellett elmennem olyan helyre ahol fizetős volt a parkolás főleg ha önkormányzati épületbe vittem kaját vagy a kórház területére. Kórháznál elintéztem magamnak az őrökkel hogy csak engedjenek be aztán jövök, nem kértek pénzt tőlem csak ki kellett szólnom nekik és már nyitották is a sorompót, nem volt balhé.

Ahol parkoló óra volt oda nem dobtam pénzt mert minek megálltam bementem bevittem a pizzát vagy a kaját aztán jöttem is ki.

Egyszer volt parkolóőr ellenőrizni szóltam is neki hogy mivan ő mondta hogy vegyek jegyet mert muszáj lesz neki megbüntetnie érte és ő mondta hogy intézkedjek a munkáltatómnál hogy vagy kifizeti az árát vagy intézze el ha odamegyek akkor ingyenes legyen a parkolásom. Mondtam is a főnökömnek a dolgot ő persze elvárta azt hogy legyek kreatív de mivel szóltam neki ő elintézte és kaptam egy igazolást amit az ablak mögé kellett tennem ha csak elmentem 5 percre is akár, de csak munkaidőbe lehetett nálam a papír, és akkor is csak akkor adták oda ha abba a városba kellett mennem, hogy ő ezt kinél intézte nem tudom.

2012. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Speciel a fővárosi parkolási rendeletben van 5 perces türelmi idő. Ráadásul fizetni a várakozásért kell, nem a megállásért, márpedig a ki- és berakodás idejére történő megállás nem számít várakozásnak.
2012. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

a parkolóőrnek biztosítani kell, hogy neked legyen időd aprópénzt váltani, nem büntethet azonnal, max 5 perc...


olyan nincs, hogy te kiszállsz az autódból, ő meg lesből odaugrik, aztán már teszi is a mikuláscsomagot az ablakba!

2012. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!