Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » BENZIN. Van lényegi különbség...

BENZIN. Van lényegi különbség a schell és auchan benzin között?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mondta hogy az auchanos benzint 'vizezik', ne ott tankoljak mert nem tesz jót a motornak. Pedig ott tankolok már egy éve, mert az a legolcsóbb.

Lehet hogy a drága schell meg omv üzemanyag 'jobbban megy', de engem az érdekel hogy a motort károsíthaja e az olcsóbb üzemanyag.



2013. jan. 5. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
az a helyzet, hogy pntos technikai informáciòkat nem tudok mondani, csak a. tapasztalataimat tudom megosztani. 10 litert tankolt mennyiségből shell benzinnel 120km-t tudtam menni városban, auchan beenzinből 170km-t. nem biztos, hogy minden kúton ez van, de nekem itt ez a tapasztalatom. nekem jò a madaras teszkós benzin is, főleg, hogy a shell fuel save-ből többet fogyaszt a gép.
2013. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hali először is ne úgy írd már, hogy "schell" mert mindenki hülyének néz, mert az Shell. Szóval az Auchan teljesen jó eleinte féltem tőle de semmi baj, sőt pont múlthónapban teli tankoltam a kocsi shell fuel save-vel de inkább nőtt a fogyasztás szóval átverés az egész. Amit messziről kerülni kell az a Luk Oil kutak ezt már többen is mondták köztük autó szerelő is. Szóval nyugodtan mehetsz Auchan kútra mert az legalább alá ver a többinek árban, de lehet minőségben is.
2013. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
shell, bocs megártott a sok németezés
2013. jan. 15. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!