Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kiszabható-e szabálysértési...

Kiszabható-e szabálysértési bírság gyorshajtás miatt, ha a fénykép alapján se a jármű típusa, se a rendszám nem azonosítható egyértelműen?

Figyelt kérdés
A rendszámnak csak egy része látszik.

2013. jan. 10. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát ez az egy kép elég kevés, lehetne az első betű E is ennyi erővel, nem?


Egy telefont mindenképpen megér, végülis a netes képen nem látszik egyértelműen a betű - viszont ezek a kamerák sok esetben mozgóképet rögzítenek, így megeshet, hogy van jobb képük is.

2013. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ezt tuti abból mérték, amiből engem is lekaptak a 4-esen a régi reptéri bekötőút helyén. Ezek nagyon "dolgoznak" :)

Szerintem ezt tuti bebukták, ha nincs másik fotójuk. Az enyém sajnos olyan jól sikerült, hogy látszottak a kopott sziletek miatt túlzottan negatívan álló kerekek.

2013. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elég szar kép, ez alapján nem büntethetnének meg elvileg.
2013. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fotozástól mennyi időre kaptad meg a büntit?
2013. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezt a képet VHT fámalézer3/DP típusú készülék készítette. És tudtommal az a típus csak 1db fényképet készít, és nem videófelvételt, ergó videó nem hiszem hogy van róla. Egyébként szerintem kiolvasható a rendszám. A számok adottak, 2db L betű alja egyértelmű;esetleg a J-t lehetne U-nak, de ha jobban megnézzük a szára nem folytatódik. Tehát nincs miről beszélni.
2013. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha még nem fizetted be ne is tedd!! Én ugyan így jártam elég ,ha csak a kocsi nem azonosítható már akkor sem tudják behajtani!! Minden kétséget kizáró képpel lehet bizonyítani! Ügyvéd 5000ft-ért elintézi!
2013. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
2013. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!