Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 3-as metrón csak Szalóczy Pál...

3-as metrón csak Szalóczy Pál mondja be a megállókat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 14:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező, ebből azonban csak a 2. LINK indult el.

(Az első meg a zárójeles, nem!)

Egyébként engem a Varga János féle verzió inkább érdekelne, mint a színészhangok, de az sem rossz, de így viszont már túl színes. Elég lenne csak két hang, egy férfi, meg egy női hang.


Sztem ez a hangcsere inkább csak pótcselekvés.



Ha vkinek megvannak a régi metróbemondó-hangok, esetleg egyéb városi közlekedési hangok, linkelje át plíz! (A metros.hu-t már ismerem...) Köszönöm!


MPM

2010. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Kérd BVE-remiz petitől ami kell. peti817172m@tvnetwork.hu

2010. febr. 8. 19:16
 13/26 anonim ***** válasza:

Köszi Tesó! :-)

Örülök, hogy vannak még rajtam kívül is metró- ill. kötöttpálya-őrültek... :-)


MPM

2010. febr. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

18:17es vagyok.


Nos a Pstadionok az a NéPStadion megvágásából jött elő :)


Amúgy én Welker Gábor hangját szívesen hallanám a BKV járművein. http://www.youtube.com/watch?v=dHTqbxxg3dU (az első szignűl kivétel mert az BonBon)

2010. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

@ 18:17-es...

Igen, azt tudom, hogy mi miatt, pláne, hogy orgánumnélküli hangszimulátor mondja be a megállókat...

és a vágók sem igényes munkát végeztek, hogy bennehagyták a P-t, de a rengetek "-t"-re ez még mindig nem magyarázat. Lényeg az, hogy se robo, se Tarcsa a kettes metróra.


Welker Gábornak nincs rossz orgánuma, de a kettes metróra sztem kissé "hideg" lenne a hangja.


Ami meg a színészhagokat illeti, én nem tartom jó ötletnek oda a 4 színészt. Az expresszbuszokon nem hallani, ill. túl sok, túl színes.

Legyen inkább csak 2-2: Hegyi Barbara Szerednyei Bélával, akár még a kettes metróra is elmenne, vmint Rudolf Péter Nagy-Kálózy Eszterrel a Combínókra. Külön...külön... Nem egyszerre 4-et... (5 az meg pláne nagyon sok hang oda...nincs egy vezető hang... Pusztaszeri Kornél hangja pedig egyenesen alkalmatlan a hangosbemondásra,...Pumukli ide...Pumukli oda... Szerintem!)

Mohai Gábort azonban nem cserélném le a 3-mas metróról, és nem azért, mert megszokás, hanem azért, mert az a hang kell oda!!!


MPM

2010. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

18:17-es vok.


Welker sztem nem lenne hideg a metróra.

Amúgy még a Kauczky Armand (lehet rosszúl írtam) akinek még jó hangja lenne (Sláger és most részben a Juventus rádió hangja)

2010. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

@ 18:17esnek...


Nem is tudom...

Welkernek mély, erős orgánuma van, de fenntartom az előbbi állításomat.

Kautzkynak szép hangja van, de érezhető, hogy nem a legtermészetesebben beszél, hanem hangsúlyozemellett egy erős hang való oda... sztem....


Még 5let?? Mások is, ha vannak...


MPM

2010. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A hármas metrón egyébként Szalóczy Pál hallható, ezt ő is mondta egy interjúban. Nem értem, miért kevertek ide mást. Csak ő hallható a 3-ason, max. valamelyik felvétel jobb-rosszabb minőségű...


[link]

2010. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
A 3-as metrón amúgy Szalóczy Pál van. Ezen a videón: http://www.youtube.com/watch?v=XFQ8aSzogMI&feature=related 0:25-nél szerintem nagyon jól hallatszik. A 2-esen pedig Tarcsa Zsuzsa van ma is, de ez újabb felvétel. (A szignált a 3-as metróéból vágták le)
2010. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Különben én Kőszeghy Ákost (Neo Fm, Tom Hanks szinkronhangja) el tudnám képzelni. Kíváncsi lennék, hogy milyen.
2010. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!