Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire jó a közbiztonság...

Mennyire jó a közbiztonság Budapest III. kerületében?

Figyelt kérdés
Budai viszonylatban értem.

2013. jan. 13. 15:40
 1/6 anonim válasza:
43%

Mivel Pesten nincs III kerület, egyértelmű, hogy Budára érted....

Óbuda, Rómaifürdő, Csillaghegy, Békásmegyer? Mely része stb? Ez így elég tág... Én Békásmegyeren a hegyfelöli oldalon laktam 6 évig, teljesen jó volt, viszont a Duna felölin sok a suttyó.

2013. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, Budapest legnagyobb kerületéről van szó...
2013. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

főleg Békásmegyer érdekelne, és a III. kerület déli része a Duna mentén.

A budai viszonylatot úgy értettem, hogy a többi budai kerülethez képest, mert gondoltam, hogy a VIII. ker-hez képest minden biztonságosnak számít.

2013. jan. 13. 16:41
 4/6 anonim válasza:
Első vagyok. Hááááát, nekem nem volt problémám a közbiztonsággal, most II kerületben lakunk, jóval csendbesebb, de nem volt balhé, és nem is láttam balhét:D
2013. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tök nyugodt hely, a c-típusú ember itt ritka, mint a fehér holló.
2013. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A város egyik legnyugisabb kerülete, amely még megfizethető egy átlag embernek. 11 éve élek a Flórián térnél, semmitől nem kell tartani, néha a barátnőmmel, ha úgy tartja kedvünk este tízkor megyünk le sétálni és még akkor is normális arcok vannak a környéken.


Mellékesen megjegyzem, hogy az előtt Kaposváron éltem, is mindíg nagyokat nevetek magamban amikor, szinte már paranoiás módon rettegnek egyesek Budapesttől. Bírom, hogy ha valaki meglát néhány cigót vagy csövit rögtön eldobja az agyát, bebarnázik és onnatól kezdve számára az az kerület minimum Harlem vagy Detroit. Vidéken milliószor gázabb gettók vannak! Szerintem Pesten a VIII. és a VII. kerület körúton túli részén, Kőbánya bizonyos pontjain és Zuglón kívűl az ég világon nem kell tartani semmitől.

2013. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!