Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha havas, emelkedős utcán nem...

Ha havas, emelkedős utcán nem megy fel az autó, mennyi ideig szoktatok próbálkozni?

Figyelt kérdés
Tegnap inkább az utca alján parkoltam le, és gyalogoltam a hóban az irodáig, mert 1-2 perc után cikinek éreztem a bénázásomat. (Mindig bepörgött a kerék és alig mozdult a kocsi, pedig téli gumi van rajta.) Érdemes lenne tovább próbálkozni ilyenkor?

2013. jan. 15. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Általában ahol elsőre nem mész fel ott másodszorra sem fogsz, feltéve hogy nem a rutin hiánya miatt van.
2013. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Milyen téligumi? Biztos valami nem túl jó. Én tegnap fentvoltam a hegyekben Michelin Alpin A4 téligumival, durva emelkedős, havas, de felmentem mindenütt. Volt ahol a kocsi ajtó közepéig ért a hó és még emelkedett is egy nagyon-nagyon kicsit, ott tolatgatnom kellett párat, aztán nagy gáz, de eltudtam menni. Nem gáz, ha ilyenkor szarakodsz. Egyébként azt csináld, hogy inkább tolass vissza többet, aztán nagy gázzal indulj el és úgy nagyobb eséllyel felmész.
2013. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Robi.88. ***** válasza:
Ha nincsen olyan kis rész ahol eltudsz indulni (pl: egy rész ahol kilatszik az aszfalt v friss hó van) vagyis meg tud tapadni a kerék és már ki van járva le van taposva a hó és nem vagy lendületben akkor tuti nem mész fel bármilyen téligumid is van főleg ha nincs vmi szuper elektronika a kocsidban.... érdemes megfordulni és lenduletbol felmenni ha van rá lehetőség amugy meg azt csinalni amit tettel, h szépen félre allsz és sétalsz.
2013. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom hányasban próbálkoztál, de ha berakod egy nagyobb fokozatba minimális gátlzzal, lehet azzal felmegy...
2013. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!