Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyivel könnyebb az autós...

Mennyivel könnyebb az autós élete külföldön?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok hogy mennyivel egyszerűbb az élet nyugatabbra mint Magyarországon

Itt is olvastam olyanokat mint például:

Németországban ingyen lehet használni az autópályát a szgk.-nak

Könnyebb a papírmunka

vagy ha jól értetem itt valaki olyat is leírt(gyakorikérdések.hu-n) hogy az osztrákoknál egy személynek lehet ugy több kocsija hogy egy biztosítás van az összesen


Tehát hasonlóak érdekelnek, mert külföldön nem jártam soha.

Amikor ilyeneket olvasok hogy mennyivel könnyebb egy autósnak ilyenkor a méreg szét esz. Az hogy itt Magyarországon az autósokat de a többi járművel közlekedőket is mindig csak lehúzzák és a legbosszantóbb hogy egyre több pénzel. Ez azért is bosszantó mert sokkal kisebb fizetésből több pénzt kell áldozni egy autó használatára, mint nyugatra. Sajna ha így haladunk luxus lesz a kocsi mellett a motor vagy már maga a kocsi is. :(



2013. jan. 7. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen megválaszoltad a kérdésed. Ez Magyarország, nemcsak az autósokkal van kicseszve, hanem mindenkivel.
2013. jan. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!