Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináltatok volna a...

Mit csináltatok volna a helyemben ebben a helyzetben? (lent)

Figyelt kérdés
Vonattal lementünk barátnőmmel siófokra vasárnap. (két héttel ezelőtt) addig szórakozunk meg minden, amire észrevesszük hogy az utolsó vonat amely megy vissza Budapestre már elment! Nincs autónk, és nekem sürgősen vissza kell térnem pestre, fél nyolc reggel hétfőre. Ti mit csináltatok volna a helyzetemben?

#közbajzsen
2012. jún. 15. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
telefonálok h nem fogok odaérni fél 8-ra. majd keresek egy szállodát vagy valamit ahol ilyenkor is be lehet jelentkezni. vagy stoppolás bár kicsi az esélye h ilyenkor bárki is felvesz
2012. jún. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Buliztam volna tovább!

Hétfő hajnal 4.15-kor felszállok Siófokon a vonatra és Székesfehérváron átszállok.

Aztán leszállok a Déliben 6.50-kor.

Probléma megoldva.

2012. jún. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szombaton mentem volna..XD
2012. jún. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hajnali vonattal simán visszaérsz.
2012. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a hétfő reggeli első 4:15-ös vonattal 1 (vagy ha számít 10 perc) 2 átszállással 6:40-kor ill 6:50-kor kirak a déliben. ha csak nem késik indokolatlanul nagy mennyiségűt, vagy nem Rákosretteneten melózol, csont nélkül beérsz. hajnali 4-ig meg csöveztek a mólón, vagy a fövenyen, és nézitek a bnőddel az éjjeli túrajollék pislákoló árboclámpáit. bár én, ha ennyire fontos a hétfő, és ilyen korán kezdődik, azért előző este nem rázom magam fesztelenséggel este 10-kor egy budapesttől teljesen eltérő földterületen elterülő településen személygépjármű befigyelése nélkül. de ez én vagyok. ;]
2012. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!