Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mitől erős egy festék? (Motorr...

Mitől erős egy festék? (Motorra kéne)

Figyelt kérdés

Van egy régi kis ccm es endúró mocim Elneveztem válság mocinak mivel egyenlőre másra nem telik. Elég hadviselt volt a váza és pár helyen ki kellett javítani hegeszteni ilyemik. A festés idáig se volt szép de mostmár a gyalázatos jelzővel illetném.

Milyen festéket tudnátok ajánlani ami kibírja a nagy igénybevételt sarat jeget és az út porát anélkül hogy lejönne? És ráadásul nem túl nagy kiszerelésbe kéne.

Ilyen sprays megoldássl nemakarok foglalkozni mert autó felnit fújtam le már olyannal és az max egy évet ha bírt. Festékszórót tudok kérni az nem gond. Kézügyességem is akad de nem értek a kémiához meg a festék típusok mikéntjéhez.

Viszont lefújtam tavaly alapozó festékkel a vázat hogy ne korrodálódjon. Ez nem baj? Le kell szedni vagy hadjam?

1 réteg neolux fém alapozó meg kapott rá 1 réteg szimpla zománcot sima hígítóval. Csak a színe nem tetszik és nem is fedi mindenütt az alapozót sem. Ezt buktam vagy lehet még belőle valami?



2013. jan. 19. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

hammerite típusú kerítés festék,én ezzel festettem a tankot,szép lett! :)

a vázat meg trilakkalaz utóbbinak 24 óra száradási idő kell :DD

2013. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!