Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem vagyok alkalmas vezetésre?...

Nem vagyok alkalmas vezetésre? Mit csináljak? Abbahagyjam?

Figyelt kérdés
Jó agyam van, elméleti dolgokat jól tudok tanulni, ezért a KRESZ vizsgám elsőre meglett, maximális pontszámmal. Vezetés közben viszont nem tudok rendesen odafigyelni a dolgokra, mert mindig attól félek, hogy belénk jön valaki, vagy megcsúszok, vagy ilyesmi. Emiatt már 2 forgalmin megbuktam, és már csak kicsit több mint fél évem maradt a 2 évből, ami alatt meg kell szerezni a jogsit. Mit csináljak, hogy jobban menjen?
2013. jan. 30. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, próbáld meg élvezni is a vezetést. Nem kell attól félni, hogy beléd megy valaki, vagy megcsúszol. Ha kétszer már elengedtek forgalmira, akkor gondolom a járműkezelés megy, csak mindig elszarod hülyeségek miatt. Nem éri meg. Ha viszont a járműkezelés sem megy, vagyis leköti a figyelmed, akkor sürgősen válts oktatót/iskolát, mert így egyszer nem lett volna szabad elengedni forgalmira.
2013. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jót ír az 1-es. Mellette válassz minél kisebb kocsit, én is egy nagy döggel kezdtem annakidején, engem is elhúztak vele nemegyszer, a végén a "Kispolszkival" hibapont nélkül levizsgáztam. Ég és föld egy nagy vagy egy kisebb kocsi vezetése.
2013. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki nagyon jól vezetett jogsi nélkül. Ő is csak másodszorra ment át mert annyira zavarta hogy mellette ülnek és figyelik. Szóval a lényeg hogy lazulj. Ha nyugodt vagy tök lazán fog menni.
2013. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:

-beléd megy valaki:ez nevetséges.ha távolsági busszal utazol és a sofőr kiegyenesít egy kanyart/leszalad az útról akkor sokkal komolyabban sérülsz mint szgk-val belvárosban.

-megcsúszás:nem érzed még az autót+azért félsz mert sosem csúsztál még meg.jó lenne ha tudnád gyakorolni a megcsúszást legalább vizes úton.hóban még jobb lenne.fékezéssel,ABS nélkül, közben a kormányt tekergetve.majd ha levizsgáztál.(félreeső helyen,és ülne melletted valaki aki tapasztalt)

2013. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Miért buktattak meg? Érdekelne. Nem megy beléd senki, ne aggódjál, elképesztő, hogy az emberek többsége mennyire félti a technikát. Ebből indulj ki:)
2013. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én javaslatom felzúdulást fog kiváltani... de... egy orvos ismerősöm ugyanilyen szituban volt...aztán beült mellém, és csodálkozott... látván felszabadult örömét, javasoltam, hogy tanuljon automata kocsin, van olyan tanintézet. azóta boldogan vezet egy automatát, jogsival.
2013. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De alkalmas vagy a vezetésre. Nekem hatodjára sikerült a forgalmi de meglett , és azóta már nagyon jól megy minden. Nem szabad feladni , előbb vagy utóbb sikerülni fog , csak persze bírd pénzzel.
2013. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!