Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Amikor a jogosítványt csináltá...

Amikor a jogosítványt csináltátok, veletek hogyan bántak az oktatók, és próbáltak titeket megszivatni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert nemsokára megyek én is jogsira :)

19/f



2013. febr. 1. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2013. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az oktató nem próbál megszívatni. Ha igen akkor cserélni kell.

B kategóriánál az oktatóm leb@szott ha elcseszem velemit, ha nagyon akkor meg kiabált is :D De a közelben neki volt a legjobb a statisztikája a sikeres vizsgázókból.

Vizsgabiztos meg meg akart engem buktatni. Majd 1 óra alatt bejártuk az összes szívatós helyet amit ismert. De hála annak hogy az oktató jól "belémverte" amit kelletett nem bírt velem a vizsgabiztos.


A kategóriánál meg azon kívül hogy kb minden kanyar után szólt hogy kapcsoljam ki az indexet semmi gond nem volt :D (mondjuk nyilván az is közrejátszott hogy akkor már 2,5 éves B-s jogsival levezettem pár km-t)

Vizsgabiztos is jófej volt ott, 25 perces kör azt viszonlátás :)

2013. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat, segítettek :)

Szép estét nektek!

2013. febr. 1. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
gondolom, olyant hallottál, hogy valaki béna volt a dologhoz, az oktató vetetett vele 60 órát, ő meg azt állította, hogy az oktató szivatja :-)
2013. febr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem nem szivatot ,elmondtam miotta vezetek már jogsi nélkul és én kértem arra tanitson meg ugyvezetni ahogy autosiskolába vizsgához kell ! kedves volt , enyhén alkesz :) de jó fej sokat csevegtunk elmondta menyi birka tanulo van akiket utált mert erőltetika jogsit vezetunk már első nap kivit forgalomba 2 hétig nem is vihettet volna mert nem volt kis könyvem:) mai napig jóba vagyok vele....
2013. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szívatások vannak sajnos kevés a jó oktató! :(

Engem például ugy szívetott hogy a népligetbe be mentünk és írogatni kelett müszaki sz@rságokat..


Tehát tolta halasztotta az időt addig sem megy az üzemanyag..


Meg meg is akart buktatni és huzta a vizsgát is mondta venni kell még pótórákat stb..


De le is cseréltem hamar! :)


Ha érdekel és Budapesti vagy tudok nagyon korrekt oktatót aki nem fog megszívatni és teljesen korrekt!


Nála csináltam az összes A ketegóriáimat és a B t ! :)


Igazság szerint kidfogtam még nagyon jó oktatókat annó C+D+E kategóriánál de azok már nyugdíjasok lettek idővel! :))


Kitartást és tesség oda figyelni! :-)


F/25

2013. febr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!