Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek malagutif12...

Szerintetek malagutif12 motort vagy trk 3500 biciklit vegyek?

Figyelt kérdés
Csak egyre van pénzem. A motort használtan venném

2013. febr. 7. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... mire használnád? hova mennél vele?


Motorból használtan kifoghatsz olyat amire költeni kell, én jót fogtam ki, semmi baja nem volt még a motoromnak.

A robogónak van egy kis költsége is, mivel biztosítást kell rá köti és tankolni is kell bele. A szervizelése nem kerül sokba.


A biciklivel hidegben is el tudsz gurulni bárhova, motorral már más mert ott a 40km/h is elég lassú, mégis rendesen lehet rajta fázni ha +10fok alatt.

Motorral 10-20km-re simán elmész elég gyorsan és nem kell tekerned, nem izzadsz le.

2013. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elsősorban közlekedésre használnám mindkettőt de szeszabadidőmben motorozni meg biciklizni is. Am a motort ismerőstől venném szoval nem hinném h nagyon rossz darabot adna el.

És kösz a választ!

2013. febr. 7. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp a kerékpárt választanám. Bár a gyári teleszkópok elég pocsékok szoktak lenni. Az én Merida TFS 100-amon is egy fosos Suntour volt gyárilag, amit lecseréltem egy Manitou Splice-ra.
2013. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!