Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 16.5 évesen kezdeném el a...

16.5 évesen kezdeném el a jogosítványt B típusút mikorra végeznék a jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Autósiskolától is függ. De én úgy tudom, hogy legalább 17-nek kell lenned, hogy volán mögé ülhess. Tehát több mint fél év minimum.

Amikor én csináltam, akkor majd egy év volt az átlag. Jó de én még papíron kresszeztem és rutin vizsgám is volt.

Attól is függ mennyire rendes az oktató (milyen gyorsan kéri le a vizsgaidőpontokat) és persze attól is, hogy neked hogy megy a vezetés.

2013. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Forgalmi vizsgához be kell tölteni a 17-et. Szerintem max 3-4 hónappal korábban érdemes elkezdeni, annyi idő alatt úgyis végzel.
2013. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 éve korod előtt nem végezhetsz: legalább 17-nek kell lenned, hogy letehesd a gyakorlati vizsgát. 16 és fél évesen hülyeség elkezdeni, mert abból fog állni az egész, hogy a KRESZ-t és a gyakorlatot is lezavarod pár hét alatt, aztán hónapokig vársz, hogy vizgázhass.
2013. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy csak 17 évesen vezethetsz!

A 17. szülinapodon már csinálhatod a forgalmi vizsgát, azaz előtte úgy 3 hónappal kezdd a kreszt.

2013. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

így van ahogy az utolsó írja! :)))

17 évesen tehetsz forgalmi vizsgát!

17. életéved elött 3 hónnappal mehetsz Kresz re és ha az meg van utána már másnap vezethetsz is! :)))


A vizsgához kell a 17. életév az az a forgalmi vizsgához!

Az elméletihez 17 éved elött 3 honappal már lejelentenek vizsgára! :)


Ezt onnan tudom hogy nálam is így volt sőt teherautónál is 17 évesen már forgalomba voltam várni kelett a 18 ra ! :))


Sok sikert jó vizsgázást! :)

2013. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!