Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gondolkodom oktató váltáson,...

Gondolkodom oktató váltáson, volt már valaki hasonló helyzetben? (Kresz)

Figyelt kérdés

Pár hete már vezetek (autó), de van egy elég nagy problémám. Igazából nem élvezem egyáltalán a közös "munkát", egyáltalán nem az én stílusom a jelenlegi oktatóm és ahelyett, hogy normálisan koncentrálni tudnék inkább a vezetés végét várom állandóan. Nagyon frusztrál a dolog. Anno úgy "dobtak" hozzá, mivel nem ismertem elfogadtam, de kb. az egyik legrosszabbnál vagyok, legalábbis személyiségben mindenképp.


Mindenesetre szeretném megkérdezni, hogy volt-e már valaki hasonló szituációban, és váltott-e, vagy csak "tűrnöm", elviselnem kellene ezeket a dolgokat. Illetve ha váltottatok, akkor volt-e valami negatív "hatása", tehát mondjuk összezörrentetek a volt oktatóval vagy ilyesmi, mert ezt nem szeretném nyilvánvalóan.


2013. febr. 8. 00:29
 1/4 anonim válasza:
Ha nem érzed korrektnek az oktatódat, akkor szerintem válts. Elvégre fizetsz azért, hogy valaki tanítson és ha fizetsz, akkor már jogod van megválasztani, hogy kinek. Az oktatónak el kell fogadnia ha váltasz, ennek nem kellene semmilyen negatív hatással járnia. Mi a gond? Rosszul oktat?
2013. febr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha nem tudtok rendesen együtt dolgozni, mindenképpen érdemes oktatót váltani.

Én a rutinpályán még bírtam az oktatómat, viszont mire a városi vezetésre került a sor, elkezdődött a suli, az érettségi éve. Elég kemény gimibe jártam, felsőfokúztam németből, szóval elég fáradt voltam, és nem ment úgy a vezetés, mint szerette (szerettük) volna. Amikor valamit elrontottam, üvöltött. Sőt, volt olyan, hogy a sírást is elkezdtem az autóban. Szépen hazavittem magam, és közöltem (persze udvariasan) hogy nekem erre nincs szükségem, van elég bajom az ordibálásán és a sértegetésein kívül is. Nyár elején visszamentem az autósiskolába, mondtam, hogy szeretnék újra vezetni és megmondtam hogy kinél. Nem is igazán kérdezősködtek, és semmi bajom nem lett belőle, nagyon aranyos volt ez a második oktató, elsőre le is vizsgáztam :)

2013. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nálam is hasonló dolgok vannak, bár síróhatár közelében nem voltam, de az üvöltései, ordibálásai, lenéző beszólásai abszolút nem hiányoznak. Arról nem is beszélve, hogy ha kérdezek valamit, mert nem értem, akkor terel vagy röhög azon, hogy nem tudom, szóval ez így messze nem jó.


A következő napokban én is bemegyek majd és kérem a váltást. Szerintem egy kis türelem, normálisan elmagyarázva a dolgokat és normálisan állva a másikhoz nem kéne hogy luxus legyen...

2013. febr. 8. 01:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal válts oktatót. Ott nagyon jól tudják, hogy alkalmatlan, de valakinél csontig be van nyalva. Fizettél, kéred a jogaid. A parasztot messze elkerülni. Ha kérdezik miért, csak az igazat.

Sok sikert!

Nincs szükség az ilyen gyökérre.

2013. febr. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!