Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Busz jogsi.

Figyelt kérdés

A D kategóriából már csak egy forgalmi vizsga van hátra (meg még 3-4 gyakorlati óra). Nem a szülők fizetik, nem vagyok kis pisis, világ életemben buszt szerettem volna vezetni. Most kiderült az üzemorvosnál, hogy a BKV-nál nem kaphatok munkát mert rövidlátó vagyok (több dioptria). Gondoltam, hogy majd megműttetem a szemem, de egyenlőre nincs rá pénz.

Ti mit tennétek a helyemben?

Hagynátok az egészet veszni, mert talán sosem kaptok munkát, vagy a biztonság kedvéért ha már elkezdtétek, akkor befejeznétek a tanfolyamot? (azt sem mellény zsebből fizetném, tehát kell rá gyűjtenem, és kéne sok más helyre is az a pénz)


2013. febr. 16. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
én most már megcsinálnám, utána meg végig azon rágódsz mi lenne ha?... Aztán meg lehetsz vezethetsz turista buszt valami maszeknál, Párizsig meg vissza, sok részeg kis tini lány stb... soroljam?
2013. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Forgalmi vizsga előtt már hülyeség abbahagyni.
2013. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"ok részeg kis tini lány" csaj vagyok. :) Köszi a válaszokat! Én is úgy vagyok vele ha már elkezdtem...

A szomszéd (a párom haverja) meg folyamatosan "ellenem" van, mert hogy mi értelme, meg ha nem kapok munkát akkor a papírral kitörölhetem a fen..et vele, stb.

2013. febr. 16. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor részeg tini fiú :P
2013. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én meg "már a kolbászból is rövideket látok"


Miért ragaszkodsz annyira a BKV-hoz?

2013. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, ahogy hallottam a BKV nem olyan rossz ám.
2013. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én villamosvezetőnek akartam menni, aztán kiderült, hogy nem mehetek, hiszen az EU-val történt jogharmonizáció lévén szigorodtak a feltételek. Szintén sok dioptriás volt a szemüvegem. Mondom nem probléma megműttettem, elkezdtem időpontot kérni egy lézeres szemműtétre. Ekkor már úgy tűnt a bejutásom garantál a BKV-hoz. Aztán jött a feketeleves, hogy nem lehet megműteni a szemem. Zsír.

Aztán lemondtam erről, de megtaláltam másban a boldogságot. A lényeg, hogy ne hagyd abba, nagyon jó tud lenni a D-s jogsi. Bár a BKV-tól tavasszal közel 800 buszvezető repül, oda ne akarjon most senki bejutni.

2013. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Transzmanhoz lehet menni buszvezetőnek a BKV tól tavasztól tényleg 800 ember vagy még több is repülni fog sajnos ahogy fentebb írta valaki! :((


Fejezd be minden féle képen a D kategóriát hisszen bármikor jól jöhet az egy nagyszerű szakma! :)


Sok sikert jó vizsgázást és jobbulást is ha szemműtét lenne ! :)

2013. márc. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!