Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntethetnek azért, mert...

Megbüntethetnek azért, mert az autóm riasztója 2 napja ordít egyfolytában?

Figyelt kérdés
Sosem kapcsolom be, de valahogy véletlenül sikerült és mivel messze vagyok, nincs lehetőség a kikapcsolásra, viszont a rendőrség telefonált ez ügyben, mert beszóltak az ottlakók. Mire kell számítanom?
2009. szept. 7. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
A szomszédaid nagyon nem fognak szeretni! És joggal!
2009. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerencsére nem a szomszédaim, nem otthon van az autó.
2009. szept. 7. 20:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki feljelent, akkor esetleg kaphatsz bírságot. De szerintem ettől nem kell tartanod. Viszont akksitöltőt vigyél magaddal, ha mész a kocsiért, mert valószínűleg le fogja meríteni az akksidat az állandó riasztás :-)
2009. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
92%

Nem hiszem. Viszont azért gondolj bele az ott lakók helyzetébe is. Mi van ha kisbaba is van a környéken, aki mondjuk nehezen alszik, főleg a szülei.

Egyébként sem jó feldühíteni a környezeted, nem tudhatod másnak hogy szakad el a cérna. Nehogy az autód fényezése bánja...

2009. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, borzalmasan idegesítő, és még annál is rosszabb. Ezért nem szoktam sose bekapcsolni. Valószínűleg véletlenül nyomtam a gombot sietségemben. Csak az imént tudtam meg, hogy tegnap este óta ordít, de lehet hogy régebben is. Igyekszem meg is oldani. Csak nem jártam még így, és nem szeretnék büntit.
2009. szept. 7. 20:49
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Hú, hát elmondom a mi lakótelepünkön mi volt, egész este szólt a riasztó, mert baszta kikapcsolni az ott lakó, otthon volt, csak hát Mercedes-e van, nehogymá felkeljen kikapcsolni. Reggel meg ott voltak a rendőrök, mert valaki benyomta az üveget egy téglával, kinyitotta a motorházat és kilopta az akksit, mondjuk az meg is érdemelte...
2009. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Elég nagy bünti lesz oda menni és megkérni azokat akik eddig hallgatták,hogy tolják be, mert lemerült az aksid.
2009. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűbb lenne olyan risztót beszereltetni, ami 5-10 perc után magától kikapcsol és újra riaszt, ha megint valaki piszkálja... (Manapság ezek nem drága berendezések.)
2009. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
kimerül az aksi és elhallgat, de addigra széjjel verik.
2009. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
De ahelyett, hogy ide irkálsz, mi a francért nem mentél már el kikapcsolni??!!
2009. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!