Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Waberersnél ha felvesznek és...

Waberersnél ha felvesznek és ott kell maradni betanulni pár hétig és vidéki vagyok addig hol tudok lakni?

Figyelt kérdés
Vagy minden nap haza kell jönni és visszamenni Budapestre?
2013. febr. 18. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
a kamionban! jobb ha megszokod,ha már ezt választottad... cigány élet! sofőr vagyok én is de kamionra soha!!
2013. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az a baj feleséged vagy b nőd ha lesz is más is fogja használni pénzed sosem anyi vagy kisem fizetnek sosem vagy ottnon szinte :) gyereked nem fog ismerni téged:) 350 000 az nehezen lesz meg :) furdesz zuhanyzokban:)betegségeket kapsz el...budös vgy izadsz:)
2013. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:
350??ilyen jól fizet Gyuri bá?
2013. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
papiron elvileg...de mikor oda kerulsz azt irják sorry tul fogyasztásod van x lioter le vonjuk,,sokat tankoltál... vagy ..gps alapján tul nagy kört mentél ezt is levonják...pl.mész 16 000 km et , ök te összes utvonalad beirják egy google maps ki irja teljes ut 14000 km na ekor jön levonás:) igy megy e.---
2013. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. febr. 27. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!