Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kőbánya Kispesten volt egy...

Kőbánya Kispesten volt egy villamos kocsma, hol volt az pontosan helyileg?

Figyelt kérdés
Aki emlékszik az egykoron Kőbánya Kispesten üzemelő villamos kocsmára annak várom a válaszát!

2013. febr. 22. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú, nehéz most belőni a helyét, mert teljesen átépült az a rész. A busz végállomás mellett volt, volt ott egy autóparkoló, ott állt. Szerintem az új bevásárló központ épülete áll azon a helyen. Évekig ingáztam annak idején, ma teljesen más már az egész.
2013. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól írták, az új üzletkozpont helyén valahol.

Jelenleg pedig:

[link]

2013. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Találtam néhány képet de azokból nem bírtam belőni a pontos helyét volt mellette egy fekete rácsos kerités és egy gyalogos átjáró , akkor most ott van a terminál
2013. febr. 23. 07:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából a mai bevkp Vak Bottyán utcai bejáratától balra volt a villamosos presszó. Akkoriban pedig a buszvégállomás és az attól nyugatra elterülő ifjúsági tábor határán helyezkedett el, a végállomás délnyugati sarkában.
2013. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azthiszem megvan! Annak a ifjuságinak a keritése látszódhat a képen! Köszi!
2013. febr. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!