Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A nők nem tudnak vezetni, a...

A nők nem tudnak vezetni, a férfiak pedig csak egy kicsit. Egyetértetek?

Figyelt kérdés
-
2013. febr. 27. 12:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
Mindig röhögnek a nőkön hogy nem tudnak vezetni. Szerintem női és férfi sofőrben is van aki béna, nem tud vezetni és mindkét nemnél van aki jól vezet. Mindig csak azt hallom, hogy "mert nő". Láttam már férfiakat is baleseteket okozni meg úgy parkolni hogy közbe kinyitja az ajtaját és kihajolva nézi hogy hogy áll be. Ugyanígy nőknél is. Sose fogom megérteni ezt az általánosítgatást.
2013. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
42%

Én a nőkben azt nem szeretem, h egyenesben veri neki mindegyik mint a hülye(kanyarban persze 10-re lassít) és akkor azt hiszi, h ő milyen jól tud vezetni, persze, ha szólsz akkor kezdődik a hiszti.

Ha meg nem akkor meg marad abban a hitben, h ő milyen jól vezet(közben meg hibát hibára, csak észre se veszik)

A férfiak meg kisebbségi komplexusban szenvednek, nyomorékok.

Tisztelet a kivételnek.

2013. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez hülyeség. Áramot mindenki k*rvajól tud vezetni.
2013. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek ment a lefele.
2013. febr. 27. 13:02
 5/12 Evele123 ***** válasza:

Nem lehet általánosítani egyik nemmel sem. Vannak a férfitársaim között is nagyon béna sofőrök (lásd Sofőrök c. műsor Gyuri) és a nők között is nagyon jó autóvezetők. Inkább az általános közlekedési morál ami a béka seneke alatt van és a márkafüggő emberek, akik az úton is megnyilatkoznak "ha kicsi a farkad, toldd meg egy bmw-vel" és a "megelőzleg, köcsög suzukis, mert én opellel vagyok" stb. Sokan nem alkalmazzák a kresz-t, megszokásból, rutinból vezetnek. Magam is tapasztaltam, hogy megyek egy jobbkezes utcában, jobbról jön egy delikvens és nem tudja, hogy mi tévő legyen. Ilyenkor intek neki udvariasan, hogy menjél...

Azt sem tartom jónak, hogy egy autós iskola tanulókocsiját és az oktatóját (akit személyesen ismerek), és aki egyedül vezette a verdát, láttam, hogy nem indexelt egy kereszteződésből a főútvonalra kihajtva.

Olyan meredek manővereket csinálnak egyesek az úton, pl. nem tartják be a követési távolságot, 60 km/órás sebességnél 1 méterre volt mögöttünk egy VW (népautós).

Ahhoz, hogy felvedd a forgalom ritmusát, sokszor meg kell szegni a sebességkorlátot, mert beléd hajtanak.

Üdv. Evele

2013. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"A nők nem tudnak vezetni, a férfiak pedig csak egy kicsit. " - csak én vagyok helikopter
2013. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok sztorizgatni, mint Evele, de igen, én is találkozom ezekkel, gyakran, néha körforgalommal ellentétes irány, ésatöbbi, ésatöbbi. Hihetetlenül rosszul vezet egy csomó ember, nem hiszem, hogy a nemétől függően.

Az még nem is baj, ha valaki tudja, hogy béna és szép lassan, óvatosan megy. Azokat az idiótákat nem bírom, akik egyrészt veszélyeztetnek másokat, másrészt akadályoznak. Egyenesben nem tudom megelőzni, mert tép, mint állat, s én nem akarok, de aztán a rövid egyenes elején is világosan látható, amúgy elég laza kanyar előtt jól lefékez, hogy gyökkettővel vegye be, közben beérem és mivel számítottam rá, megúszom fékezés nélkül, de végigunatkozom a kanyarodását. Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny? (Ritkán előzök kanyarban, kicsi motorom van és eszem is :) S amúgyis visszaelőzne a nagyon okos.)


Fenébe, mégis sztoriztam.

2013. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi férfiak a jogosítványok kb. 60 százalékával rendelkezünk, mégis a balesetek 70-75 százalékát mi okozzuk. Szóval nem értek egyet az állítással.
2013. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
39%

Jah és azon gondolkoztál már el, h a férfiak közül szinte mind napi szinten vezet, mert ugye taxistól kezdve a kamionosig mindegyik szakmát férfiak csinálják?

Ezzel szemben a nők x százaléka egy évben kétszer ül kocsiban.

Nem is nő lennél, ha logikusan tudnál következtetni.

2013. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: Ez az egyik, de részben mivel a férfiak többet vezetnek, részben az eleve kevésbé óvatos beállítottságuk miatt dinamikusabban is vezetnek (stilisztikailag nem valami szép e mondat...), ahol könnyebb balesetet szenvedni, s oké, hogy az sem jó vezető, aki nem elég körültekintő, de ez még nem azt jelenti, hogy mondjuk a forrófejűbb vezető rosszabb, mint a béna, de hiperóvatos, gyökkettővel közlekedő mazsola... Lehet, hogy az utóbbi biztonságosabban vezet, de tudásban, reflexekben sokkal rosszabb lehet. Nem olyan egyszerű dolgok ezek.


Amúgy nem is fair összehasonlítani egy kevesebbet vezető csoportot egy többet vezető csoporttal, hisz ha képességeik közel ugyanazok, akkor is a tapasztaltabb csoport lesz a jobb, ez elég logikus.

2013. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!