Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Spuri adalékanyag, mi a...

Spuri adalékanyag, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A tájékoztatón az van h mindenfélem problémára jó, valaki próbálta már?

2013. márc. 3. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam,de nem hiszek a csodaszerekben.Ez valami olyasmi lehet mint a sósborszesz,az is mindenre jó :)

Viccet félretéve,egy jó motor nem igényel semmiféle adalékanyagot,csak amit a gyárban előirtak neki.Be kell tartani az olajcsere intervallumokat,cserélni kell a szűrőket is ,igy fog neked hosszu életű lenni!Ha meg már szétkopott,akkor azon nem segít semmilyen folyékony motorfelujítókészlet.Ilyenkor javítani kell,vagy venni másikat!

2013. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítólag jó mindenre, főként tisztítja az üzemanyagrendszert. Nekünk egy régi 1.6D opelnek annyira kitisztította, hogy úgy rángatott, hogy ki kellett cserélni az adagolókat. Azóta új kocsink van, abba pedig biztos nem rakunk. :)
2013. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

euró IV es benzinmotoros járgányomba tettem előírás szerinti adagolásban... szerintem halkabb lett, bár addig is finoman járt.. a fogyi picit csökkent, úgy 2-3 decit. a többit mondanom felesleges, mert minden szubjektív...

Most is használom, főleg a nagy hidegekben segíti a biztos indítást.Nyáron abbahagyom, ha jön a tél újból.. Én a Fehérvári úton veszem, fél literest...


de inkább spórold meg az árát, és hallgass az előttem szólókra...

2013. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!