Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha elfutok az ellenőrök elől,...

Ha elfutok az ellenőrök elől, mi történik?

Figyelt kérdés
Itt azokra a "komoly" ellenőrökre gondolok, akik a metróban néha vannak akiket még a hangosbemondó is bemond "kérjük vegyél elő bérleteiket, mert a kijáratnál ellenőrök vannak" és akik a diákimat is meg akarják lesni, nem elég nekik a sima bérlet...
2013. márc. 3. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

mutasd be az érvényes bérletedet és a kedvezményre jogosító okiratodat és utána futkározhatsz nyugodtan, semmi se történik


ha meg bliccelni akarsz, akkor remélem utánad futnak és jól megvernek

2013. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elfogult/személyeskedő/belebeszélő, a kérdésre nem megfelelő válaszokat mellőzzétek, légyszí.
2013. márc. 3. 18:44
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
90%
De tényleg: miért akarsz elfutni előlük? Szerintem semmiféle hátrány nem érhet azért, ha megmutatod nekik azt a szájonvágott jegyet/bérletet...
2013. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Istenem... Csak feltettem egy kérdést, mert éppen ezen gondolkoztam valamelyik nap. Pont úgy gondolkoztam róla, mint amikor azon gondolkozom, hogy mitől piros az eper. Egy szóval nem írtam, hogy meg AKAROM tenni, vagy vaj lenne a fülem mögött, olvassátok vissza! De ha még úgy is lenne, ahogy gondoljátok, akkor is órmótlan baromság másokat megítélni ismeretlenül és olyan dolgokkal előrukkolni amiket a kérdező le nem írt. De tökmindegy, ugyanez van a családi témakörbe meg még sok helyen... Máshol is. Hogy felteszek egy teljesen személytelen, "mi lenne ha" jellegű kérdést, vagy témát, és természetesen mindenki azt hiszi hogy rólam van szó, vagy olyat akarok. Nem hiszem el, hogy ennyire egoisták az emberek... Ennyire ogiásték, hogy azt hiszik csak olyan kérdéseket lehet feltenni ami személyesen érinti őket...
2013. márc. 3. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha el tudsz futni, semmi sem történik, megúsztad.


Ha azonban van ott közteres, neki köteles vagy igazolni magadat és ha sikerül beazonosítani téged, a hatósági intézkedés meghiúsítása miatt megütheted a bokádat.

2013. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!