Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történt a magyar utakon az...

Mi történt a magyar utakon az elmúlt órákban? Tényleg több százan az autójukban rekedtek az út, autópálya kellős közepén?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nem kamu,arra nincsen hó???egész magyar orzág területén egésznap eset a hómég szép hogy várakoznak a mentésre
2013. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
felénk is van hó, de teljesen jók, járhatóak az utak.
2013. márc. 15. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálatok valószínűleg nem fúj(t) szél.

[link]

2013. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt a Bakonyba most már jobb az idő. De az a hóvihar ami tegnap délutántól ma délig tartott félelmetes volt.

Az volt a baj, hogy a balesetek miatt nem tudtak haladni az autók és így rövid időn belül behavazódtak.

2013. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Több százan? Több ezren. Én a több tízezret is megkockáztatom. Nem beszélve a külvilágtól elvágott kistelepülésekről. Nagyon durva a helyzet itt a Dunántúlon.
2013. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nemcsak az elmúlt órákban... Tegnap este 10-kor fejeztem be a műszakot, elindultam kocsival - de csak reggel nyolckor értem haza. Akkor is csak azért, mert egy mentőnek kellett felénk mennie és egy gréder (magyarul földgyalu) vezette fel én meg mentem utánuk.


De már annyira nem vészes, nem esett a hó egész nap nálunk - viszont a gazdák takarították. Nem a közútkezelő, őket nem nagyon lehet látni.

2013. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt a hóátfúvásokkal van a gond nem azzal hogy sok hó esett, mert ez nem olyan sok de a szél annyira összehordta hogy torlaszok keletkeztek ezek miatt, és ezért van az hogy sokan elakadtak. Nem nézel te híradót? Nem nézed az internetet? Egy tucat szám vannak ilyen hírek hogy ez meg az elakadt stb..
2013. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Vigyázz kérdező, nehogy töröljék a kérdésed provokáció miatt! Én is feltettem egy hasonlót, csak épp hozzáfűztem az értetlenségemet - nálunk sincs hó -, hogy ha nincs hó, hogy lehet elakadni. Erre törölték, mert állítólag provokálok.

Én egyébként azon röhögök, hogy érdekes módon az osztrák hókotró meg tudta tisztítani a magyar utat is.

2013. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!