Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy Forgalmi...

Fecc kérdése:

Hogyan zajlik egy Forgalmi vizsga? Szigorúak a vizsgabiztosok, és bevisznek az erdőbe?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előre kiírt vizsgaútvonalak vannak. De meg van a véleményem, ha ezt az oktatód nem mondta el. A Fejér megyei és a Baranyai közlekedési felügyeletnél legalábbis így van, és gondolom máshol is. Kihúzol egy útvonalat a vizsgán és az OKTATÓD fogja navigálni, merre menj. De tényleg pancser lehet, ha ezeket nem mondta el, a forgalmi tanfolyam második felében már CSAK ezeket gyakoroltuk annak idején. Szóval nem húznak bele az erdőbe. Maximum rossz napja van a vizsgabiztosnak, és meg fog buktatni. Nálam még úgy volt, hogy harmadik időpontra raktak be forgalmi vizsgára, előttem és utánam is mindenkit megbuktatott a vizsgabiztos, pedig voltak köztük olyanok, akik sokkal jobbak voltak nálam. Ezt egyéne válogatja.

A vizsga hasonló a rutinhoz képest. Bemutatkozol, kihúzod at útvonalad. Elvégzed a napi alap ellenőrzéseket, amiket elvileg mindig meg kéne nézni, aztán elindulsz, csinálsz egy próbát, hogy mű

2009. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*hogy működik-e a fék. És szépen elindulsz a közlekedési felügyelettől. Magabiztosnak kell lenni, és kész. :D
2009. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

igazából a vizsgabiztos jókedvétől függ, hogy átmész-e (kivéve, ha nem csinálsz orbitális nagy baromságot)

pl. amikor elsőre nekiindultam, mondta, hogy parkoljak le, én meg olyan ideges voltam, hogy az első helyen leparkoltam, amit megláttam. Sikerült a legforgalmasabb utcán megállni, aztán mikor ki kellett volna tolatnom , annyira a fenekembe álltak, hogy nem tudtam rendesen kifordítani a hátsóját, aztán elindultam, majdnem neki az előttem lévőnek...

persze azonnal meghúzott, pedig ez lett volna már az utolsó, amit meg kellett volna csinálni, utána mentünk volna vissza.

2x már sikerült :) ez volt az én történetem :) vond le a tanulságot, a lényeg, hogy ne legyél ideges! vagy legalábbis próbáld meg


sok sikert!

2009. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. végi sem kellett vezetnem az 50 percet, volt kb 30.


autópályás viszagútat húztam, ott bekavart, mert közölte h közelebbin menjünk fel, így spóroltunk 20 km-t.


aztán vissza városba...


és ott is változtatott az előírt útvonalon. ....azért átmentem.


más ilyenkor beparázik, hogy mit tehettem ha befefejezi már most...


de talán csak mert nyár volt, meleg, nem bírta elvisleni magát senki :..

2009. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek:)
2009. szept. 15. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok.Nálunk úgy volt hogy 38 fokos lázam volt remegtem de nem az izgalomtól hanem a kimerültségtől éss így a vezetés érdekelt a legjobban .1x lefulladtam meg elrontottam a parkolást de a vizsgáztató rendes volt és mondta hogy ezvolt az utolsó hiba úgyhogy inkább menjünk vissza a pályára.Egy tipp:Én amúgy elég ilyen divatozó gyerek vagyok de vizsgára felvettem szépfehér inget meg lenyaltam a hajam és ez bejön a vizsgáztatóknak.Hello
2009. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
illetve pont hogy nem a vezetés érdekelt a legjobban
2009. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!