Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hanyszor erdemes vezetni egy...

Hanyszor erdemes vezetni egy heten tanulo vezetonek?

Figyelt kérdés
Tegnap tettem sikeres KRESZ vizsgat,es arra lennek kivancsi,hanyszor erdemes menni szerintetetek egy heten. Nem akarom elhuzni,szeretnem ha mondjuk ket honap mulva mar tul lennek a vizsgan. Elore is koszonom a valaszokat!
2013. márc. 19. 06:36
 1/4 anonim válasza:
Igazából ez inkább az oktatód munkaidejétől függ. Általában 1,5-2,5 hónap az átlag, de ez függ a vezetői képességeidtől is persze. :)
2013. márc. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a vezetésoktatás elején heti 2*2 órát vezettem, de a vizsga előtti 4-5 napban mindennap levezettetett velem napi 2 órát. De úgyis az oktatód fogja megmondani hogy hogyan legyen.
2013. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Igen,persze. Gondoltam,hogy o mondja majd meg,csak arra voltam kivancsi,mennyi az,ami se nem sok,se nem keves...bar en minden percben tudnek vezetni. :-) megegyszer koszonom a valaszokat!
2013. márc. 19. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
én úgy voltam vele, hogy volt időpontom amikor én mentem, de ha valaki lemondta, akkor felhívott, hogy volna-e kedvem vezetni, mert lemondták
2013. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!