Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor a forgalmi vizsgára...

Mikor a forgalmi vizsgára készültetek,1 vagy 2 órát vezetettetek egyszerre és hetente hányszor voltatok?

Figyelt kérdés

Próbáltam már egyszerre két órát, de az nagyon fárasztó.

Úgy érzem, hogy a második óra kidobott pénz.

PLusz két órahossza 5ezer forint. Az oktatóm szerint mindennap kellene mennem, de utánaszámoltam, hetente 5-ször két óra akkora összeg, amit nem tudok kifizetni.

Gyakorolnom meg nincs kivel, illetve ő sem ingyen csinálná.


30/nő


2012. ápr. 11. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
én napi 2orát nyomtam minden nap.
2012. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pontosan 2 órát voltam vezetni. A rutinpályán megcsináltam két beállást, aztán kimentünk a forgalomba. Valamit intézett az oktató oda vittem, aztán elautóztunk a metróig, és csak a vizsgán láttam megint!

:D


Persze a 20 órát (vagy mennyit) aláíratta velem!

2012. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ftufzuouiogtuik válasza:
Hát én vezettem napi 3 órát is de úgy hogy 1 óra vezetés 1óra pihenő de időnkét úgy éreztem hogy az első is kidobott pénz ,mert szar napom volt.Jobb folyamatosan csinálni mert akkor nem felejtesz és a vizsgán ügyesebb leszel.
2012. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!