Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán valóban meg...

Forgalmi vizsgán valóban meg kell pluszban fizetni a vizsgabiztost? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha jól vezetsz akkor egyáltalán nem kell kenőpénz...
2013. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Én adtam neki 50 ezret, mert bár nem ment jól, de rohadtul utáltam a fos BKV-t mindig is. Ennek már 3 éve, nem volt balesetem. Ha neked se megy annyira jól, így még olcsóbban meg is úsznád, minthogy vennéd a sok pótórát tizenvalahány ezerért.
2013. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyire van érzéked hozzá, ettől függ. Van aki kormánnyal a kezében született, azok elsőre átmennek. Viszont ha balesetveszélyesen vezetsz, nincs az a pénz, amiért átengednének. Kenőpénz ellenében is tabu, a piroson átmenni és esetlegesen gyalogosokat veszélyeztetni. Én elég bénácska voltam, de kegyelemből átengedtek, mondjuk balesetveszélyes helyzetem nem volt. Az is igaz, hogy mióta egyedül vezethetek, azóta tanultam a legtöbbet, a fővárosban közlekedek, azt hiszem ezzel elmondtam mindent :D
2013. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly egy fillért nem adtam neki, és se az oktató, sem a biztos nem is célzott rá hogy adjak. És elsőre átmentem.
2013. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

2#


50 ezerért jobban megéri, mint tizenezerért pótórát venni?

nekem jobb befektetésnek tűnik a 2. lehetőség, főleg, hogy azért pluszban gyakorolhatok

2013. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha kenőpénz nélkül nem tudod lerakni, vegyél inkább pót-órákat. Mindenki jobban jár, hidd el!


Én tavaly nyáron raktam le AK-ra, nem fizettem neki egy fillért sem.


Fontos tudni: a pontozás teljesen objektív. Ha akar sem buktathat meg, ha KRESZ szerint közlekedsz.

2013. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha akar megbuktathat, mert azért is kaphatsz hibapontokat ha keveset használod a tükröt, lassan mész, korán indexelsz, vagy éppen későn. Ezt a vizsgabiztos dönti el. A szokásos hibák mellé 2-3 ilyen hibavonal és mehetsz 3 hét múlva újra próbálkozni.
2013. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Üdv.


A vizsgabiztosnak a helyszínen nem kell fizetni semmit. Ami költség felmerül, azt az illetékes autós iskolánál lehet személyesen, vagy csekken intézni.


Már 23 éve vizsgáztatok, de a mai napig nem fogadtam el pénzt, mert hiába próbálnak megvesztegetni, ha nem tud vezetni akkor nem engedem át.

2013. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pacsi a 8-asnak. ☺

Remélem sok hozzád hasonló vizsgabiztos van.

2013. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Másodszorra mentem át, a vizsgabiztos látta az igyekezetet, de mondta elég béna voltam. Kisebb ívben kanyarodtam, parkoló autók mellett nem tartottam elég nagy távot. Parkolások elsőre mentek. Nem tartom magam nagy sofőrnek. Remélem azért a gyakorlás a továbbiakban javít a helyzeten.
2016. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!