Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam a forgalmi vizsgán...

Megbuktam a forgalmi vizsgán 3 szor. Érdemes ezek után még próbálkozni?

Figyelt kérdés
a legelsőn elhasaltam elég hamar, a második vizsgám az oktató " jóindulata" miatt lett sikertelen. A harmadik vizsgán az oktatónak nem kellett fékezni helyettem pedig volt veszélyes forgalmi helyzet is amit megoldottam de a vb szerint nem vagyok figyelmes sávváltáskor nem tekergetem a nyakam ezért húzott el, belekötött a parkolásba mindenbe az oktatóm szerint ez a VB a legnagyobb köcsög mert sok ember bukik nála, ezek után menjek szerintetek negyedjére?

2013. márc. 29. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem, hagyd abba, és életed hátralévő részében gyalogolj.


Most ez milyen hülye kérdés?

2013. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ennél értelmesebb választ vártam esetleg jó tanácsot megértést de mindegy
2013. márc. 29. 19:49
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Pótórát kéne venned . Már ne add fel , biztos fog sikerülni.
2013. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Én ötödjére mentem át, nem kell parázni olyan is volt hogy 13.ra ment át valaki csak akkor van valami plussz alkalmassági vizsgálat. Igazság szerint az oktatónak az a jó ha egy kicsit összezavar hogy maradj még pár órát. Nagyon biztonságosan kell vezetni, előtted legyen 20 méterre az előtedlevő, ha nem vagy biztos benne hogy elsőbbséged van akkor inkább ints hogy menjen el a másik autó. Szóval minden legyen túlbiztosítva és átmész.
2013. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

4-es

Nekem érdekes módon egyik oktatóm se akarta, hogy plusz órákat vezessek és nem is akart összezavarni három kategóriából is vizsgáztam és hozzáteszem egy fillért nem adtam se az oktatónak se a vb-nek.

Ha ilyet megtesz az oktató hogy összezavar esetleg plusz órákat vetet veled vagy tényleg a pénzre hajt vagy csak egyszerűen nem mer egyedül kiengedni a forgalomba.


Kérdező: sávváltáskor nem hátrányos, ha nem csak a tükörbe nézel!

2013. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem hatodjára sikerült . De ha visszatekerhetném az idő kerekét , akkor nem kezdeném el ezt az egész jogsi dolgot , mert nem éri meg az egész ezt a sok csalódást. És az a baj az egésszel , hogy ha nem sikerült harmadjára akkor már a következő vizsgákon még idegesebb leszel , és még jobban csökken a valószínűsége annak , hogy sikerülni fog. Sajnálom hogy ezt kell mondjam de ez az igazság , sajnos tapasztalat.
2013. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a kérdést neked kell eldöntened! Valóban úgy érzed, hogy nem vagy képes végigcsinálni azt, amit az átlag gond nélkül megtesz? Valóban úgy gondolod, hogy a köcsög VB-k miatt hasalsz el? A válasz benned van, de annyit megsúgok: SOHA NE ADD FEL!
2013. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

nekem elsőre sikerült, igaz végig paráztam xD

ammeg ha már eddig elmentél csináld már meg...

2013. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Válts oktatót.
2013. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg már olvastál ehhez hasonló kérdéseket, akkor lehet már láttad az én "sztorimat" is, de ha nem akkor most bemásolom:


Nyugi!

Tudom miről beszélsz...

Én 4. mentem át...

Gyakorlás közben mindig jól ment a vezetés, nem kellett plusz órát se vennem egyből mehettem vizsgázni. Elsőnek én is elnéztem egy táblát (a túlzott magabiztosságtól)...

Másodjára azért húztak meg mert tele zöldnél jött szembe egy gyerek meg egy nő biciklivel szépen gurulok be egyesbe az út közepéig a gyerek rendesen átjön a nő leteszi a lábát, mondom akkor én megyek. Erre megbuktattak, hogy én miért nem intettem neki hogy legyen már szíves és tolja már át azt a **** p*csáját? Ezt kicsit igazságtalannak éreztem...

Ennél már csak a 3. bukásom volt lehozóbb.... amikor azért buktattak meg túl kicsi oldal távolságot tartottam a kikerülendő járműveknél... semmi több nem volt...

Ezek így azért elég lehozók voltak. Főleg úgy, hogy közben mindegyik vizsgabiztos elmondta hogy milyen jól kezelem a kocsit és és milyen tehetséges vagyok és stbstb még is megbuktattak... 3x

4.re már átengedtek, de már úgy mentem oda hogy na most mibe kötnek bele?


Fel a fejjel!!!

Mivel tudom milyen ebben a helyzetben lenni, ezért csak azt tudom mondani, hogy csak azért is csináld végig!:)

2013. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!