Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van a MÁVos vonatok...

Miért van a MÁVos vonatok üléseinek fejtámláinak hátuljára írva hogy 'Sajt'?

Figyelt kérdés

Nem tudom minden vonaton így van-e, de a Bp. Nyugati - Cegléd vonalon biztos, ugyanis minden alkalommal mikor reggel leülök a vonaton, egy az előttem lévő ülés felső részén a MÁV logó alatt középen egy sárga filccel felírt "Sajt" feliratot látok. Ezek a kis feliratok úgy 1-2 éve jelentek meg (vagy csak én nem figyeltem rá azelőtt, de ott vannak az tény :)


Találtam ilyet is: [link]


Rákerestem, de semmit nem írnak róla, még a MÁV sem. Mire jó, miért van ott és mi ez?



2013. ápr. 1. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is arra ingázunk, de mi még nem láttuk. Gondolom valaki nagyon szereti a sajtot és nem telik rá neki.
2013. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Néhány kretén rendkívül viccesnek találja magát, és ezért a MÁV-Start Zrt cégnévből megalkotta a MÁV-Sajt feliratot.

Tudod ez ilyen IQ35 alatt vicces dolgok, valószínűleg ezért nem értetted, mert neked is több van :)

2013. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!