Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy temetnek el egz olyan...

Sörbi kérdése:

Hogy temetnek el egz olyan embet akit elutott a vonat, es konretan darabokban van?

Figyelt kérdés
NAGYON FONTOS LENNE

2013. ápr. 4. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kellemetlen. szerintem lehet ugyanúgy koporsóban is, de hogy nem nyitják ki a hozzátartozók előtt, az tuti!
2013. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zárt koporsóban.
2013. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon fontos lenne????

Én is kérdezek valamit!

MIÉRT?

Ne akarj benne lenni este a híradóba!

2013. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hamvasztják, ilyenkor koporsós temetést butaság csinálni mert nem tudsz ránézni utoljára úgysem
2013. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hallottam egy történetet, miszerint egy kohász úgy lett öngyilkos hogy beleugrott az olvadt vassal teli kohóba.


A temetésén egy vastömböt tettek a koporsóba.


De egyébként ha annyira roncsolódik hogy nem lehet még csak az arcát sem összefoltozni akkor hamvasztják, vagy zárt koporsóban temetik.

2013. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ház igen... sajnos a múltkor jött haza Vácról a nejem az 5 éves fiammal és leszálltak a vonatról, persze ők nem tudták mi van. Rengetek rendőr, mentős, az egyik rendőr mint az állat szaladt hozzá, hogy amint lehet takarja el a gyereket a kapucnijába jó mélyen. Éppen embert vakartak össze kiskanállal a sínekről... az 5 éves gyerek 2 napra rá megkérdezte: a bácsit elütötte a vonat és szétdarabolta? No comment...
2013. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, csak azért kérdeztem. mert múltkor egyik infón ezen gondolkodtunk. :)
2013. ápr. 11. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!