Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolóból kijövet tolatás...

Parkolóból kijövet tolatás közben nekikoccantam a mögöttem álló autóba. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Az autó tilosban parkolt, nem vettem észre. Azonnal kiszálltam, megnéztem milyen károkat okoztam a másik autóban. Az ő autójában egy alig észrevehető kis karc keletkezett. Vártam 5-10 percet a tulajdonosra, de mivel sietnem kellett, nem tudtam tovább várni, így inkább az elérhetőségem szerettem volna otthagyni. Nem volt nálam sem toll, sem egy darab papír, így átszaladtam a közeli postára. Mire visszaértem, az autó, amiben kárt okoztam, nem volt sehol. Kb 5-10 perc telhetett el. Most mit tegyek? Hogy rendezhetem a károkat? Sajnos az autó rendszámát nem jegyeztem meg. Őszintén sajnálom, ami történt, igaz nem nagy kár, ami keletkezett, de szerettem volna rendezni.
2013. ápr. 5. 10:56
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
67%
Ne foglalkozz vele. rendes tőled de én nem hoznék ki belőle ennyit, pláne ha alig látszik a kár. amúgy meg tilosban parkolt...
2013. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Kocsi tulaja láthatta hogy a te kocsid tolatott bele? (mármint úgy áltál meg a kocsival,hogy látszódott hogy az a kocsi ment bele?)


Ha ő sem hagyott cetlit a kocsidon,sőt,pár percet se várt,valószinű észre se vette,hanem sietett el a tilosban parkoló kocsijával...

2013. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Valamiért nem küldte el az előző kommentemet az oldal, így mégegyszer kénytelen vagyok :) Ha később mégis kétszer lesz, bocsi. :) Na szóval.


A tulajdonos magát az esetet nem látta, de véleményem szerint mások láthatták. A közelében hagytam az én autóm, de ő sem hagyott nekem cetlit. Attól tartok, hogy most esetleg feljelent, bevon néhány tanút, és akkor még meg is büntetnek..

2013. ápr. 5. 11:14
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, egy ilyen kis karcolásos dolog, az semmi. Volt hogy már egyszer ugyanígy belém tolattak régen, éppen hogy meghúzta az illető az oldalát, aztán már papírozni akart hogy mekkora kárt tett benne meg minden, én meg mondtam neki, hogy tegyen el mindent és hajtson el, igaz én nem parkoltam tilosban, ő volt béna hogy belém jött, de egy apró karcolásért én nem álltam neki ott szenvedni a papírozással. Szerintem észre se vehette, ha meg igen akkor nem fog nekiállni olyan pitiáner dolog miatt pattogni szerintem.
2013. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
ne foglalkozz vele, nem kellett volna tilosban parkolnia, és te amúgy is mindent megtettél, amit tudtál
2013. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ahhoz rendőrt kellett volna hivnia,akik hagytak volna a kocsidon értesitést.

Bár ha csak postáig mentél,nem lehettél túl sokáig távol,simán otttaláltad volna a rendőröket.


Utólag már nem tud feljelenteni,nem tudja bizonyitani hogy te ott,ő a tilosban,stb stb.

2013. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
totál semmiség, minden nap húzzák meg az autókat. nem a lámpáját törted be.
2013. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Hát akkor hagyom a dolgot, bár nem fogok ma nyugodtan aludni, az biztos. Az én autómon is lett egy kis karc, de az annyira nem is érdekel, hisz én is hibás voltam, körültekintőbbnek kellett volna lennem. Még egyszer köszi mindenkinek :)
2013. ápr. 5. 11:27
 9/21 A kérdező kommentje:
Olvassa még valaki a kérdést? Történt valami!
2013. ápr. 5. 12:21
 10/21 anonim ***** válasza:
mi történt?
2013. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!