Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szymon Godziek milyen rotort...

Szymon Godziek milyen rotort vagy fékrendszert használ ezen a képen? Még sohasem láttam ilyet vagy ehhez hasonlót és nagyon érdekelne.

Figyelt kérdés
Hol lehet ilyet beszerezni mert ha a világ egyik legjobb bicajosa ezt használja akkor tuti nem alsó kategóriás a cucc. A kép linkje: szymon. Mozartt.com/wp-content/uploads/2013/01/main. Jpg

#kerékpár #bicikli #fék #fékrendszer #Dartmoor #Dartmoor Bikes #szymon godziek #szymon #godziek
2013. ápr. 6. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd ha ráérsz tegyél fel rendes linket, hogy ne nekünk kelljen keresgélni!
2013. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen a képen csak én nem látok féket, vagy lemaradtam valami speciális technikai újításról?

2013. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Agent, miért kell javítgatnod a linket?
2013. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nagyon kíváncsi voltam mi van a képen - aztán ha már magamnak kiszedegettem a szóközöket, onnan egy Ctrl+C és egy Ctrl+V volt...
2013. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is kiszedtem, de én attól szemetebb vagyok, hogy kijavítva vissza másoljam...

:D

2013. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:D


Már csak a kérdezőnek kellene szólni, hogy adjon linket ahhoz a képhez amire valójában gondolt - hátha úgy tudunk segíteni.

2013. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hidras rotor..szomoru ha meg csak most hallasz rola eloszor:(


aki nem maganak veszi annak jo, de ha sajat zsebbol epitesz bicot, akkor inkabb xxl-es fekvezetek:D

2013. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!