Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Schwinn-Csepel jó kerékpárok...

A Schwinn-Csepel jó kerékpárokat gyárt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2013. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Magyarországon a legjobbakat.
2013. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen!
2013. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Itthon a Magellan,Author,Caprine,Gepida gyártja mint Magyar Márka szerintem a legjobbakat,nem a Schwinn.
2013. ápr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Schwinn-Csepel nagyon jó kerékpár de oltári drága . Ezért én németből behozott kerékpárt vettem ami 99%-ban úgy néz ki mint egy Schwinn-Csepel tudásra is csak az 1000ft-os kormányt kellett lecserélnem .
2013. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hogy lenne már drága.ktm na az már drága 35-40000ft egy csepel mtb
2013. ápr. 16. 14:13
 7/13 anonim válasza:
29%

Szerintem a Csepel rettenetes szar. A bicikli nálam ott kezdődik, hogy Kellys, Merdida, Magellán, GF, stb. A Schwinn -Csepel a fasorba sincs. Ha nem hiszel nekem (járj utána) vagy inkább ülj fel egy Kellys-re vagy Meridára, aztán egy Schwinn-Csepelre, és magad fenekével is rájössz, hogy igazat írtam. Nem kell még terepre sem menned, egyenes betonúton is rájössz, terepen főleg.


Bár attól függ mire akarod használni. Ha kis szoknyában, kis kosárkával az elején sátagurulni szeretnél rajta, arra tökéletes, de ha már komolyan gondolkodsz kerékpárban (és rááldozol egy SCs árát, akkor már vegyél egy király bicót. Tudod, ne érd be semmivel, ami kevesebb a mindennél.


Ja, az öregek tanácsa:

100.000 alatt ne vegyél bringát. Amik 100.000 alatt vannak, azok inkább rollerek, mint biciklik.


Üdv:

BRCSB

2013. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ki ne találd már, hogy városi közlekedésre (napi mondjuk 8-10 km biciklizés) nem megfelelő egy 10e Ft-os kerékpár...
2013. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sam Tex válasza:

Ez csak már egy név, a Csepel Művek, ahol pl. az I. világháború alatt harci célokra (!) és később, közüzembe a kerékpárokat gyártották, megszűnt.

Ez a név hasonló asszociáció, mint a Danone magyar tej.

Ne márkanév alapján vásárolj, olvasgass kerékpáros fórumokat.

2013. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Valamokka!


Ha figyelmesen olvastad a beírásomat, akkor megértetted, de valószínű nem így tettél, ezért leírom még 1x, egyértelműbben. Ha az illető csak városi "kiskosárral az elején" sétacirkálónak szeretné, akkor teljesen jó a Schwinn-Csepel, de ha valami jobb bringát szeretne, azaz komolyabb távokat szeretne megtenni vele, akkor vegyen inkább Kellys, Merida, vagy GF bicót.


Nem, szerintem a 10 ezer forintos bicikli, az kb. a következő sarokig működik. Azért mondja mindenki, hogy a komolyabb kerékpárok 100.000 felett kezdődnek.


Azért hasonlítsd már össze ezt:


[link]


ezzel:


[link]


ezzel:


[link]


vagy ezzel:


[link]


Ugye?


És még nem is azokat tettem be, amik a legfelsőbb kategóriások.


Üdv:

BRCSB

2013. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!