Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Segítene valaki lelni nekem...

Segítene valaki lelni nekem az UTB 650-es traktorról egy lehetőleg minél részletesebb "tervrajzot" az alkatrészeiről, működéséről?

Figyelt kérdés
Lehetőleg magyarul!
2013. ápr. 12. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi ez az utb-mánia?
2013. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az UTB egy traktormárka. Uzinul Tractor Brasov
2013. ápr. 14. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy miféle vasdarab! De szerencsére csak messziről. :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__40..


Írj neki privátot, majd felhomályosít róla!

2013. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az MTZ és UTB közt rengeteg a külömbség, nekem kimondottan az UTB 65öües érdekel!
2013. ápr. 14. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
De van UTB-je is!
2013. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valami használható információ pls.
2013. ápr. 22. 14:22
 7/8 anonim válasza:
Na észrevettem a kérdést...vane még valaki itt?
2014. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

UTB-k nek hivatalosan 1980as évektől kezdődőtt a sorozatgyártása...előtte is voltak de kevés számban.

Kezdem a legelején.

2szelepes,4hengeres,65lóerős motorja van ami a váltóval elég jó párost alkot,szóval a váltó 5+1sebességes kicsi illetve nagy fokozattal...elég jó a nyomatéka is...gyakran használják az erdészek is..de erdésztől sohase vegyél UTB-t...emiatt: https://www.youtube.com/watch?v=CjIMp__6Cxo

Alkatrészei 100%-ban románok. Ha jól tudom Brassóban megy egy mini-üzem ahol utángyártsák az alkatrészeket és könnyen fel lehet újjítani a gépet.

Annyi a hátránya hogy a gyári hidegindító berendezés azóta bemondta mindenik egyednél a szolgálatot mivel nem fektettek rá elég hangsúlyt.

Szántani 3 fejes ekével könnyen eljátszik..csak nem ajánlatos gyorsan ereszteni mert instabil és hamar kiszökken a sorból XD

Fogyasztása karbantartástól függ...átlag:20liter/ha vagy 10liter/óra-országúti.

olajszivárgásra nagyon kevés panasz van az UTB-nél

olajnyomás rendben van...csak ha nem figyelsz a hűtővizet forralja fel..erre nagyon érzékeny.

Akkor mondjak tervrajzot is:Fülkében találsz..kézigázt,3hidraolikus kimenetelt,diffi-zárat,és ami nagyon érdekes beleépítettek nyomaték elosztót...tehát eltudod dönteni hogy a jobb kerék illetve a bal kerékben legyen több erő. nagyon hasznos!

gyárilag elvan látva légfékrendszerrel,olajos légszűrővel és magasnyomású hidraolika szivattyúval....20litres hidraolika tartályal stb.

Ha még érdekel valami írj!

2014. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!