Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A korlátlan jogosítvány...

A korlátlan jogosítvány esetében a rutin pályán való felkészülés mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
2-3-4 hét? Köszi!

2013. ápr. 26. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én most csinálom, úgyhogy elég friss az infóm :)

5 alkalommal 90 perc. (2x45) Plusz a vizsga.

Nekem már 4 alkalom megvan, alig várom már a végét.

2013. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor elég gyorsan le lehet csavarni! A városi vezetés hány óra, meg tudnád mondani?


Én is most járok, ma volt KRESZ vizsga (hibátlan lett :D ) egy hét alatt lement a tanfolyammal, én is alig várom már. Milyen motorod van/lesz?

2013. ápr. 26. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A forgalmit nem tudom még megmondani. Mintha 12 óra rémlene a papírról, de ez nem tuti. Ha sikerül a rutinom jövő csütörtökön, akkor majd pontosítok :]


Még nincs gépem, de Yamaha R1 vagy R6 a cél. De azért a pénz is számít, úgyhogy mindenképp valami jó vételt szeretnék, szóval lehet, hogy konkurense lesz végül. (ZXR, GSXR)

2013. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én inkább az endurokat nézem. Már vagy három hónapja minden nap túrom a hirdetéseket, de még mindig nem mertem motort venni... Szűkös a keret, aztán ha rá kell költeni egy vagyont egy használtra akkor nem lenne rózsás a helyzet.. Plusz ugye a ruhákat is meg kéne venni...
2013. ápr. 27. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enduró is király. 125-ösből még nekem is az volt. Hát ja, a ruhák tényleg szívás. Sisakot szerintem az Aldiból vegyél, ha még nincs. Tök jó, fekete, dupla plexis (leereszthető sötétített plexi), mindössze 14 ezerért talán.

Ha tudsz hasonló jó vételt, csizmára, akkor csupa fül vagyok, azzal már szenvedek vagy 1 hónapja. Nem fogok 30-40-ért venni..

2013. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, ránézek. Csizmát én is nézegettem, de lehet, hogy a képesmotorrol vagy valahonnan nézek egy használtat, mert tényleg baromi drágák újonnan!
2013. ápr. 29. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!