Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dízeles traktornál ( zetor...

Dízeles traktornál ( zetor márka:D) ha a kuplungot felengedem akkor lefullad gáz nélkül?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát gondolom ha óvatosan engeded fel, akkor nem.

Kocsival is lehet indulni alapjárattal (benzin)

és mivel ez dízel, alacsony fordulaton is nagy a nyomaték, szóval szerintem nem, de nézz videót, valahol csak indulnak így vele

2013. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszike ,csak az a gond h nem találok videót sem:(
2013. ápr. 29. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

http://www.youtube.com/watch?v=9yHl24QynOM

ilyet vegyél, erre nem kell eke vagy mi hogy felszántsd vele a földet, elég a kerék :D

2013. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D:D láttam már:D
2013. ápr. 29. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Apósomnak van egy ezeréves cabrio zetorja, hát én azt nem tudtam lefullasztani sehogy, pedig olyan kemény volt a kuplungja, hogy csak leugrani lehetett róla :)
2013. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D okés akkor gondolom h nagyon nem lehet őket lefullasztani ha szépen bánsz a kuplungal:)
2013. ápr. 30. 06:26
 7/10 anonim válasza:
75%
Ha csak sima -szóló-traktor elvilileg a kuplungot csúsztatva nem fullad le. Amennyiben kezdő vagy az alapjárati gázt-üzemanyag adagolás-magasabbra állítod, a probléma megoldott.
2013. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Hat 1 es fokozatban keptelenseg lefullasztani, amugy ezekkel 2 es vagy 3 as fokozatban indulnak.
2013. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszo:)
2013. máj. 4. 09:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Teherrel, ha nem szépen engeded, le lehet fullasztani egy traktort. Üresen nincs az az isten aki le tudná fújtani... vagy elég nagy baja van már annak a traktornak akkor. A benzinesek kuplungjával viszont finoman kell bánni, gondolok én itt a kocsikra. Dizelnél ilyen probléma am tényleg nincs. Én négyesből szoktam indulni traktorral üresen. Teherrel meg attól függ. Vagy, hogy még lassúba is be kell rakni mer nagyon nehezen indul el, de van, hogy harmadikból megindul, mint állat. 12 évesen próbálgattam, most 23 vagyok, azért szereztem egy kis tapasztalatot. Még driftelni is szoktam télen. :D Amúgy meg teherautók se egyesből indulnak amúgy. üdv.
2013. aug. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!