Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pesti közlekedésbe hogyan...

Pesti közlekedésbe hogyan érdemes belekóstolni? Eddig csak vidéken vezettem.

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kevésbé forgalmas időpontban, de amúgy meg nincs mitől félni figyelni kell és kész.
2013. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz vezetni akkor lényegtelen, hogy hol teszed azt. A "pesti forgalomról" csak vidéken vannak ilyen horror történetek.


Ha meg nem tudsz akkor a közjó érdekében add vissza a jogosítványodat.


Jó utat!

2013. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Tèny, hogy könnyebb azoknak akik pesten raktàk le a jogsit. Èn is vidèken csinàltam (a vàrosban 3 làmpa volt, forgalom alig), de apum beültetett ès mindenhovà èn vezettem neki. Pesten elöször èjszaka jàrtam (2 hetes jogsival), majd utàna nappal egyszer, harmadjàra pedig èn furikàztam be a fönököt. Persze a forgalom is sok volt nekem ès pestet sem ismertem (ö sem).

Utàna bedobtak a mèlyvìzbe, mert melóba èn vezettem a fönök bèrelt autójàt ès elèg sokat kellett rohangàlni vele.

2013. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz!
2013. máj. 3. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!