Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma lesz a forgalmi vizsgám,...

Ma lesz a forgalmi vizsgám, már előre érzem hogy megint megfogok bukni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez lesz a 2.forgalmi vizsgám.Az elsőn a megtévesztő irányjelzés miatt buktattak meg,ma meg elvileg vihar is lesz szóval az hiányzik még nekem hogy elkezdjen szakadni az eső.Amikor elkezdődik a vizsga úgy be vagyok fo*va hogy szinte önkívületi állapotban vezetek és a parkolások is nehezebben mennek olyankor.Nincs valakinek valami ötlete hogy megtudjak nyugodni a vizsgán?
2013. máj. 6. 06:55
 1/3 smitwesson ***** válasza:

Ne parázz! A feleségemnek is van jogsija és ő sem tud vezetni és ez igy megy már vagy tíz éve...

Nyugi! Ha nyugodt és körültekíntő vagy, higgadt, meggondolt és nem kapkodsz, (mert Te azt hiszed, hogy most márpedig neked tutira jól kell vezetned, hát tévedsz!) nyugiba lassan , olyan öregurasan. Azért vannak a hibapontok hogy összegyűjtsük őket. Ne akard azt mutatni, hogy Te mekkora kormánykirály vagy mert azt úgysem hiszik el. Te csak egy mazsola vagy és az is maradsz még 2 évig. Ezt mindenki tudja. Ők is. Ezért van a vizsga. Ők nem akarnak megb@szni, csak azt akarják látni, hogy kiengedhetnek-e a forgalomba. Tudod-e megbízhatóan kezelni az adott járművet. A vizsgabiztos jó! Értem és többmillió embertársamért van és Ők a felelősek a te korábbi tetteidért. Ha tudsz vezetni átmész...

2013. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20 ropi a zsebbe....de komolyra fordítva a szót a lényeg, hogy nem kell gyorsan vezetned, én 50-es táblánál 50-nel mentem, és Rám szólt a vizsgabiztos, hogy miért rohanok. A parkolásokat meg direkt "gyökkettővel" kell megcsinálni. Segít, ha hangosan mondod magadnak, hogy "ez itt jobbkezes, vagy egyirányú, akkor a végén balra húzódva fordulunk el balra" Ez pirospont szokott lenni a vizsgabiztosnál!.....Csak szépen, lassan!
2013. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
na sikerült?
2013. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!