Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti is boldogak voltatok...

Ti is boldogak voltatok nagyon amikor megszereztétek a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Én aznap még fel sem tudtam fogni hogy átmentem a vizsgán mára meg olyan jó érzés hogy lesz jogosítványom és bárhova tudok menni
2013. máj. 8. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem dobott fel különösebben
2013. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárhova szimplán a jogosítvánnyal sem lehet ám menni, ahhoz egy gépjármű is kell ám, csak szólok:)
2013. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Inkább meglepett voltam. Háromszor buktam előtte, tehát lett volna minek örülnöm. És az volt az érdekes, hogy most sem ment jól, s egyes feladatokat nem is csináltattak meg velem. Mégis átmentem, a rendes vizsgadíj ellenében.

Elmenni bárhová? Hát az rémálom volt, amikor egyedül vezettem. Ha nem volt körülöttem senki, az jó volt. De a pesti forgalomban teljesen elveszettnek éreztem magam.

2013. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog voltam, először én sem fogtam fel. Nem gondoltam volna hogy másodszorra sikerül :)
2019. szept. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!