Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van még lehetőség olyanra,...

Lejla kérdése:

Van még lehetőség olyanra, hogy a kresz vizsga két év elévülése után meghosszabbító vizsgát tenni?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, hogy az érvényessége lejár két év után, de van lehetőség úgynevezett ismétlő vizsgára, amivel újabb két évre meghosszabbítható. De ez csak egyszer ismételhető meg.. Van még ilyen lehetőség? Mert nekem most fog lejárni májusban, sajnos eddig nem volt lehetőségem folytatni, viszont szeptember környékén szeretném..
2013. máj. 8. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a sulit, ott okosabbak ebben a témában mint én.☺
2013. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen lehet én is ezt csinálom most!
2013. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen beszélni szeretnék a sulival csak most épp 9 hónapos terhes vagyok és így csak pár hónap múlva lenne aktuális :) Gondoltam addig is érdeklődök.. Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy van még ilyen! :)
2013. máj. 21. 18:21
 4/4 anonim válasza:
Ne haragudj. Meg tudnád mondani, hogy mi történt mikor lejárt a 2 év? Nekem is le fog járni szinte közvetlenül a forgalmi vizsga után.
2013. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!