Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik Budapest legforgalmasab...

Melyik Budapest legforgalmasabb tere?

Figyelt kérdés
Mármint ahol a legtöbb ember megfordul, gyalogos szemszögből. Nem autós forgalomra gondolok.
2009. szept. 30. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Blaha Lujza tér.
2009. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szerintem még lehet Deák Ferenc tér is, mert 2 metró és egy kisföldalatti megy arra, aztán villamosok, buszok és onnan nyílik a Váci utca is.

De még az Etele tér is nagyon forgalmas, ha arra gondolunk, hogy mennyi busz és vonat jön be vidékről.

2009. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örs Vezér tere se utolsó. Metró-Hév végállomás, busz-ok trolibuszok, villamosok. Illetve két hatalmas pláza, tele üzlettel, bankokkal, t-ponttal. Szembe vele az SZTK. Mellette egy BKV buszállomás, jah ott is van vmi hatalmas pláza vagy üzlet a metró mellett, plusz a PIAC. stb..
2009. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tutira a deák tér a nyerő,de a fele embertömeget nem látod mert a föld alatt szállnak át az egyik mertóról a másikra vagy a kisföldalattira.

Az Őrs vezér tér se rossz,de azok akik hévvel bejönnek a városba vagy a külső kerületkeből bebuszoznak azokból sokan mertóra szállnak és pont a Deák téren szállnak le és utaznak tovább,azok akik meg a plázában lófrálnak az Őrsön és a belvárosból jöttek azoknak szintén nagyrésze a Deákon száll fel. !! :)

2009. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott akarsz robbantani???? XD

Szerintem, erre a kérdésre nem lehet válaszolni... Én a Blahánál lakom, hát mit mondjak? Durva...

2009. okt. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem tudom hogy a legtöbb ember hol jár, de az biztos hogy a lagtöbb autó a hungaria körút és az üllői sugárút találkozásánál közlekedik
2011. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy az Örs vezér tere egyértelműen a legforgalmasabb Kelet-Pesten. Hogy összességében mennyire számít forgalmasnak, arról sajnos nem találtam semmilyen adatot.
2014. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!